Astur Ankara Asansörlü Nakliyat
Şehir
Yetkili Musa Bey
Telefon

0534 652 58 74

0534 652 58 74

Adres Bostancık Mahallesi 1579 sok no 12/A 06320 Mamak/Ankara
Email info@asturnakliyat.com.tr
Web Sitehttp://www.asturnakliyat.com.tr
Kayıt Tarihi9 March, 2018 Friday

Sektörün lider bir firması konumunda olan Ankara nakliyat firması, 81 ilin tamamına taşımacılık desteği sunmaktadır. Tüm eşyalar pratik bir şekilde araçlara yüklenmekte ve kontrollü bir şekilde taşınmaktadır. Ankara evden eve nakliyat firması, talep edilen adreslere de çok kısa bir süre içerisinde ekip yönlendirmektedir. Ayrıca eşyaların zarar görmemesi için her türlü önlem eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Sadece alanında uzman ekipleriyle hizmet veren Ankara nakliyat firması, ofis, parça yük ve kurumsal taşımacılık alanında destek sağlamaktadır. Özellikle de tüm yükler, müşterilere söz verilen saat ve tarih de teslim edilmektedir. Herhangi bir gecikmenin yaşanması mümkün olmadığı gibi, müşteri memnuniyeti de yüksek oran da sağlanmaktadır.

Ankara Asansörlü Nakliyat

 

Ankara evden eve nakliyat firması bünyesinde çeşitli özelliklere sahip olan araç modelleri bulunmaktadır. Tüm yükler, bu araçlar sayesinde güvenli bir şekilde adreslere ulaştırılmaktadır. Ancak yüksek katlarda olan dairelere gerçekleştirilen taşıma işlemleri sırasında eşyalar zarar görmektedir. Firma ise, böyle durumlar için Ankara asansörlü nakliyat hizmetini devreye sokmaktadır. Asansör sistemleri sayesinde tüm yükler, güvenli ive pratik bir şekilde adreslere ulaştırılmaktadır. Ayrıca projenin daha kısa sürede tamamlanmasını sağlayan söz konusu sistemler, 25. Kata kadar ulaşabilmektedir. Ankara asansörlü nakliyat firması, eşya sayısının fazla olduğu projelerde de depolama alanları geniş olan tır ve kamyonları tercih etmektedir. Bu sayede eşyalar tek seferde taşınabilmekte ve sürekli git gel yapılması durumunda kalınmamaktadır.

Taşıma Ve Paketleme Süreci

Taşıma uygulamalarında yanlış yapılan işlemlerden dolayı eşyalar zarar görüyor: Özellikle de paketleme işleminin yetersiz bir düzeyde gerçekleştirilmesi de farklı sorunlara davetiye çıkarıyor. Ankara asansörlü nakliyat firması ekipleri ise, paketleme uygulamalarını birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlarla gerçekleştirmektedir. Küçük veya büyük hiç fark etmeksizin tüm yükler en az iki kat olacak bir şekilde sarmalanmaktadır. Ayrıca taşıma işlemlerinde de eşyaların fiziksel özellikleri göz önünde bulundurulmaktadır. Ankara asansörlü nakliyat firması, paketleme ve taşıma sırasında yaşanacak olan rutin sorunlar için de önceden önlemler almaktadır. Kamyonlara yüklenen tüm malzemeler, sabitlenmekte ve yolculuk sırasında hareket etmeleri önlenmektedir. Bu sayede taşıma güvenliği maksimum bir düzeyde sağlanmaktadır.

 

Ankara Asansörlü Nakliyat Ücretleri

 

Ankara asansörlü nakliyat firması müşteri memnuniyetini sağlamak adına makul rakamlar ile hizmet vermektedir. Parça yük, ofis ve kurumsal yük taşımacılığı hizmetleri anı ucuzlukla verilmektedir. Tüm müşterilere özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirilmektedir. Sizde hemen Ankara asansörlü nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

3 Adet Yorum Var, Astur Ankara Asansörlü Nakliyat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Astur Ankara Asansörlü Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Ankara Asansörlü Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Ankara Asansörlü Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.