Saraylı Evden Eve Nakliyat
ŞehirAnkara
Yetkili Veysel Bey
Telefon

0534 943 20 52

0534 943 20 52

Adres Şentepe mah, Ragıp tüzün cad, 135 sok, 24/2 Yenimahalle/Ankara
Email
Web Site--
Kayıt Tarihi11 March, 2018 Sunday

Sektörün lider bir firması olan Ankara evden eve nakliyat, tüm taşımacılık faaliyetlerini sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır. 1998 yılından bu yana hizmet vermekte olan Saraylı taşımacılık firması, ofislerde, şirketler ve benzeri tüm alanlarda kullanılan eşyaları talep edilen adreslere götürmektedir. Firma ilk tırını 2004 yılında bünyesine katmış ve o tarihten itibaren Ankara şehirlerarası nakliyat sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Ayrıca alanında uzman ekipleri sayesinde tüm projenin kusursuz bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Firma, ofis taşımacılığı, parça yük taşımacılığı ve kurumsal taşımacılık gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Ankara evden eve nakliyat, Türkiye’nin 81 iline sevkiyat düzenlemekte ve tüm yükler dilenilen adreslere götürülmektedir. Ayrıca taşıma güvenliğini sağlamak adına da çeşitli önlemler alınmaktadır.

 

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

 

Ankara evden eve nakliyat personelleri, işlem görmesi planlanan eşyaları dikkatli bir şekilde incelemekte ve bir iş planı hazırlamaktadır. Ev taşımacılığı noktasında yaşanan genel sorunlar, Saray nakliyat personellerinin engin tecrübeleri sayesinde ortadan kaldırılmaktadır. Tüm eşyalar, sert, dayanıklı ve oldukça sağlam olan ambalajlar ile paketlenmektedir. Ankara evden eve nakliyat, paketleme işlemleri sırasında cam gibi kırılgan yapılara sahip olan eşyalar içinde farklı çözümler üretmektedir. Firmanın ekipleri, yükleme, montaj ve taşıma gibi hizmetler noktasında da profesyonelliği ön planda tutmaktadır. Ayrıca her eşya, fiziki özelliklerine göre işlem görmektedir. Örneğin ağır yükler ile hassas yükler aynı anda taşınmamakta veya aracın farklı bölümlerine yerleştirilmektedir.

 

Ankara Evden Eve Nakliyat Araçları

 

Türkiye geneli hizmet veren Ankara şehirlerarası nakliyat firması, kamyon, tır ve hafif ticari gibi çeşitli araçları bünyesine katmıştır. Bahsi geçen tüm araçlar, günümüz teknolojisinde üretilmekle beraber, birçok özelliği sahiptir. Örneğin araçlarda bulunan asansör sistemleri sayesinde tüm eşyalar, yüksek katlara bile kolay bir şekilde çıkarılmaktadır. Ankara evden eve nakliyat, parça eşyalar ve kurumsal yükler için de depolama alanı geniş olan tırları kullanmaktadır. Ayrıca yüklere özel olarak da araç tahsis edilmektedir. Örneğin konteyner gibi, ağır malzemeler için üstü açık olan kamyonlar tercih edilmektedir. Ankara şehirlerarası nakliyat firması, tüm olumsuz hava şartlarında da hizmet verebilme kapasitesine sahiptir.

 

Nakliyat Sürecinde Yaşanan Sorunlar

 

Ankara taşımacılık firması, müşterilerine özel çeşitli kampanyalar ve indirimler gerçekleştirmektedir. Böylece nakliyat sektöründe yaşanan ağır maliyetler ortadan kaldırılmaktadır. Firma söz verilen tarihlerde adreslere gelmekte ve yine söz verilen tarihlerde taşıma işlemlerini tamamlamaktadır. Bu sayede de herkes tarafından şikâyet edilen uzun teslimat süreleri sorununa da çözüm geliştirilmektedir. Ankara taşımacılık, aynı zamanda güneydoğu Anadolu bölgesine de sevkiyat düzenlemektedir. Firma en ufak bir malzemenin zarar görmemesi için özenli bir hizmet sergilemektedir. Ankara evden eve nakliyat, kurumsal çalışma prensibi sayesinde de her geçen gün memnuniyet oranlarını yükseltmektedir. Sizde firma ile iletişime geçebilir ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz.   

5 Adet Yorum Var, Saraylı Evden Eve Nakliyat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Saraylı Evden Eve Nakliyat   11-05-2018

arkadaslar kesinlikle tavsiye ederim bu sarylı nakliyat ile 2 .tasimamiz herhangi bir sorunla karsilasmadim.islerinda gayet basrilidirlar.zamaninda gelip cok guzel tasidilar tekrardan tesekkur ederim


Saraylı Evden Eve Nakliyat   11-05-2018

arkadaslar kesinlikle tavsiye ederim bu saraylı nakliyat ile 2 .tasimamiz herhangi bir sorunla karsilasmadim.islerinda gayet basrilidirlar.zamaninda gelip cok guzel tasidilar tekrardan tesekkur ederim


Saraylı Evden Eve Nakliyat   13-10-2018

serhat bey teşekürler


Saraylı Evden Eve Nakliyat   31-10-2018

Ankara Saraylı Nakliyat firmanızın gerçekten kaliteli ve işini önem veren işini titizlik yapan bir firmadır. Çok başarılı bir taşıma işlemi gerçekleşti. Ankara' da Keçiören ilçesine sağlam birşekilde taşındık herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp ve zarar görmeden teslim ettiler çok teşekkür ederim söz verdikleri gününde ve saatinden gelip eşyalarımı aldılar hiç bir sorun sıkıntı olmadı. Herkese tavsiye ederim işlerini dedikleri gibi çok severek yapıyorlar. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutup bizi memnun ettiğiniz için teşekkür ederim. Sizleri de iyi çalışmalar dilerim.


Saraylı Evden Eve Nakliyat   01-11-2018

Hem uygun hemde başarılı bir firma araştırmaya başladım tanıdıklarımın ve iş arkadaşlarımın önerisi üzerine bu firma ile iletişim kurarak evimi taşımak istediğim günü ve zamanı belirterek taşınma gününü beklemeye başladım taşınma günü yola çıktıklarını arayarak haber verdiler sonra geldiklerinde ilk eşyalara sigorta yaparak özen ve titizlikle taşımaya başladılar işlerini gülümseyerek ve hızlıca yapıyorlar kısa zaman içinde taşıma işlemi bitti . Sizlerde uygun ve başarılı bir firma arıyorsanız kesinlikle bu firmayı tercih etmenizi öneririm.