Ankara bölgesinde 9 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.
Ankara'nın En İyi Evden Eve Nakliyat Firmaları

Şehir seçiniz
Müşterilerimizin Dikkatine !
Müşteri Yorumları

Hazarbey Şehir içi Nakliyat   01-11-2018

Yaklaşık 5 defa ev taşıdım daha önceki taşınmalarımda sürekli bir sorun çıkmıştı ancak bu kez bir gün öncesinden gelip teyit edildi ve verilen saatte evde oldular. Hiç bir sorun çıkmadan evi taşıdılar. Tüm olabilecek sorunların önüne geçmek için önlem aldılar ve böylece hayatımda aldığım en başarılı evden eve nakliyat hizmetini aldım. Bir kez daha olursa yine kendilerinden hizmet alacağıma eminim. Sizlere kesinlikle öneririm.


Hazarbey Şehir içi Nakliyat   01-11-2018

Kardeşimin özel yapım eşyaları olduğundan aşırısı hassas olduğu için işlerinde başarılı , tecrübeli ve özenli dikkatli çalışan bir firma arıyorduk arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine bu firma ile görüşerek durumu anlattık dediğimiz gün geldiler ilk önce eşyalara sigorta yaparak sonra dikkatli bozulacak eşyaları sökerek dikkatli bir şekilde araca yüklediler yeni eve varılıp oraya taşımaya başladılar aynı özen ve dikkatli montaj ile taşıma işlemini bitirdiler. Sorunsuz bir taşıma gerçekleşti. Gerçekten işlerinde ustalar ve herkese öneriyorum.


Astur Ankara Asansörlü Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Ankara Asansörlü Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Ankara Asansörlü Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.


Korkmazlar Evden Eve Nakliyat   01-11-2018

Konuştuğumuz tarihten 1 hafta önce taşınmak istedik ve hiç sorun çıkarmadılar. Gelen arkadaşlar çok pratik ve temiz çalıştı. Her şey sökülüp paketlenip yeni adrese hasarsız bir şekilde teslim ettiler. En ufak bir sorun çıkmadan nakliyat hizmeti oldu . Fiyat konusunda ne konuştuysak o geçerli oldu hiç bir ek masraf çıkartmadılar. Uygunluğuyla ve disiplinli güzel bir firma. Gerçekten çok memnun kaldık. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.


Ankara İstanbul ArasıTaşımacılık   01-11-2018

Özel yapım mobilya ve eşyalarım vardı onlar konusunda oldukça hassas olduğum için hem dikkatli hemde özenle çalışan bir firma aramaya başladım sonunda ankara nakliyat firması ile iletişime geçtim. Sorunsuz bir taşıma oldu işlerinde oldukça başarılılar hiçbir eşyam hasar görmeden bir işlem oldu montaj yapımı falan gerçekten gayet başarılı artık kime taşıtacağımı biliyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.


Saraylı Evden Eve Nakliyat   11-05-2018

arkadaslar kesinlikle tavsiye ederim bu sarylı nakliyat ile 2 .tasimamiz herhangi bir sorunla karsilasmadim.islerinda gayet basrilidirlar.zamaninda gelip cok guzel tasidilar tekrardan tesekkur ederim


Saraylı Evden Eve Nakliyat   11-05-2018

arkadaslar kesinlikle tavsiye ederim bu saraylı nakliyat ile 2 .tasimamiz herhangi bir sorunla karsilasmadim.islerinda gayet basrilidirlar.zamaninda gelip cok guzel tasidilar tekrardan tesekkur ederim


Saraylı Evden Eve Nakliyat   13-10-2018

serhat bey teşekürler


Saraylı Evden Eve Nakliyat   31-10-2018

Ankara Saraylı Nakliyat firmanızın gerçekten kaliteli ve işini önem veren işini titizlik yapan bir firmadır. Çok başarılı bir taşıma işlemi gerçekleşti. Ankara' da Keçiören ilçesine sağlam birşekilde taşındık herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp ve zarar görmeden teslim ettiler çok teşekkür ederim söz verdikleri gününde ve saatinden gelip eşyalarımı aldılar hiç bir sorun sıkıntı olmadı. Herkese tavsiye ederim işlerini dedikleri gibi çok severek yapıyorlar. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutup bizi memnun ettiğiniz için teşekkür ederim. Sizleri de iyi çalışmalar dilerim.


Saraylı Evden Eve Nakliyat   01-11-2018

Hem uygun hemde başarılı bir firma araştırmaya başladım tanıdıklarımın ve iş arkadaşlarımın önerisi üzerine bu firma ile iletişim kurarak evimi taşımak istediğim günü ve zamanı belirterek taşınma gününü beklemeye başladım taşınma günü yola çıktıklarını arayarak haber verdiler sonra geldiklerinde ilk eşyalara sigorta yaparak özen ve titizlikle taşımaya başladılar işlerini gülümseyerek ve hızlıca yapıyorlar kısa zaman içinde taşıma işlemi bitti . Sizlerde uygun ve başarılı bir firma arıyorsanız kesinlikle bu firmayı tercih etmenizi öneririm.


Hakoğlu Şehirlerarası Nakliyat   01-11-2018

Verdikleri hizmet gerçekten kaliteli ve başarılı böyle firmayla ilk defa karşılaştım düzen ve disiplinle çalışıyorlar kısa sürede işlerini bitiriyorlar . Çocuk ve Yatak odasındaki sökülecek olan eşyaları ustaklıkla halledip zarar görmesin diye hemen ambalajlama yapıp araca taşıma işlemini bitirdiler. Yeni eve varıldığında da aynı özen ve dikkatle eşyaları taşıyıp montaj yapılması gerekenleri yapıp işlerini bitirip sorunsuz ve hasarsız bir hizmet sundular . Sizlerde böyle firma arıyorsanız kesinlikle öneriyorum bu firmayı.


Hakoğlu Şehirlerarası Nakliyat   01-11-2018

Hakoğlu nakliyat firması gerçekten kaliteli ve sağlam bir firma çok memnun kaldım. İşlerini severek ve titizce yapıyorlar . Evim Ankara'dan Elmadağ ilçesin'e Hakoğlu Nakliyat firması sayesinde taşındık zaman kaybı yaşamadık ve eşyalarım zarar görmedi. Lakin Ekipler dürüst, güvenilir ve güleryüzlü bir ekip eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim ettiler çok teşekkür ederim. Hakoğlu Nakliyat kurumsal bir firmadır herkese tavsiye ederim. Çalışma arkadaşlarıda iyi çalışmalar dilerim .


Ankara Evden Eve Nakliyat   01-11-2018

Annemin istediği üzere bahçeli bir eve taşınmak için nakliyat firması aramaya başladım ve arkadaşlarımın önerisi ile bu firmayla iletişim kurarak durumu anlatıp gün ve saat belirlememi istediler. Taşınma günü tam zamanında kapıdaydılar şaşırmıştım böyle dakik olmalarını beklemiyordum ama sevinmiştim kısa süre içinde halledileceği için ilk olarak eşyalara ambalajlama yaptılar ardından dikkatlli ve tecrübeli bir şekilde araca yüklediler . Yeni eve varıldığında da aynı özen dikkatle işlerini yaparak kısa sürede bitirdiler. Verdikleri hizmetten aşırı memnun kaldım sizlere kesinlikle tavsiye ederim.


Ankara Evden Eve Nakliyat   01-11-2018

Ankara Evden Eve Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir hizmet veriyor. Yeni evim İstanbul'da bulunan Ankara evden eve Nakliyat sayesinde İstanbul'a zaman kaybı yaşamadan taşındık. Gerçekten başarılı bir hizmet gerçekleşti eşyalarımızı ise sağlam bir şekilde teslim ettiler. Hiçbir sorun yaşamadım çokça memnun kaldım. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutup bizi mutlu ettiler . Ekip arkadaşlar ise güvenilir , dürüst ve güleryüzlü . Arkadaşlar sizleride tavsiye ederim ve çalışanları da iyi çalışmalar dilerim.


Ankara Evden Eve Nakliyat   01-11-2018

Babamın isteği üzere onların yanına taşınmamı istedikleri için asansörlü nakliyat firması arıyordum arkadaşımın tavsiyesi ile Ankara evden eve nakliyat ile görüştüm durumu anlatarak gün ve saat söyledim tam istediğim zamanda gelerek ilk önce eşyalarıma ambalajlama yaptılar sonra dikkatli ve temiz bir çalışma ile araca yükleyerek babamın evine varıldı yukarı 2 kişi çıkarak asansördeki eşyaları aynı özenle taşımaya başladılar . Sorunsuz bir taşıma gerçekleşti eşyalarda sıfır hasar. Kesinli herkese tavsiye ederim.


Ankara Milli Şehirler Arası Nakliyat   01-11-2018

Bir doktor arkadaşımın tavsiyesi üzere Ankara dan Malatyaya eşyalarımın taşınması için bu firmayı tercih ettim. Yol boyunca hiçbir sorun çıkmadan sorunsuz bir taşıma oldu işlerini severek yaptıkları ve hızlı olmaları sayesinde keyifli stressiz bir taşıma hizmeti aldım . Hem hızlılar hemde dikkatliler sizlerde zamandan kazanmak istiyorsanız bu firmayı tercih etmenizi öneririm.


Ankara Milli Şehirler Arası Nakliyat   01-11-2018

Ankara Milli Nakliyat gerçekten bu işi profesyonel yapıyorlar çok memnun kaldım çok teşşekür ederim. Gerçekten kaliteli ve işini önem veren bir firma. Evim Ankara'dan Mamak ilçesine taşındık ve çok başarılı bir hizmet gerçekleşti. Eşyalarım zarar görmedi. Lakin Ekip arkadaşlar dürüst , güvenilir ve çok kibar bir ekip. Bizleri yanıltmadığınız için ve ev taşıma telaşımı yok ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Herkese Ankara Milli Nakliyat firmayı tavsiye ederim. İşini severek yapıyorlar ve bunu gerçekten hakettiklerini düşünüyorum. Çalışan akadaşlara da başarının devamını dilerim.