Adana Baltaş Nakliyat
Şehir Adana
Yetkili
Telefon

0 534 891 80 34

0 534 891 80 34

Adres Reşatbey Mahallesi, Merkez Park, Cumhuriyet Caddesi, Seyhan/Adana
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 15 Mayıs, 2018 Salı

Evden eve nakliyat taşınacak olan insanların stresini yaşadıkları bir konu. Ancak bu konuda doğru bir firmanın seçilmesi halinde eşyalarınız zarar görmeden gideceğiniz yere nakledilecektir. Günümüzde artık taşınacak olan kişilerin kendileri eşyalarını taşımak yerine nakliyat hizmeti aldıklarını görüyoruz. Çünkü bu sistem sayesinde düzenli bir taşınma işlemi gerçekleştirilebileceği gibi aynı zamanda da üzerinizdeki stres azaltılmış olacaktır. Nakliyat işleminde eşya paketlemenin önemi büyüktür. Çünkü eşyanızın dışarıdan gelen zararlara karşı doğru paketleme yöntemiyle koruma altına alınması mümkün olacaktır. Firmamız bu nedenle nakliyat konusunda ilk olarak paketleme konusuna önem vermektedir.

Adana nakliyat firmaları arasında en çok dikkatleri çeken firma olarak bugüne kadar başarılı hizmetler sunmuş olan firmamız alacağı ek önlemlerle birlikte eşya sahiplerinin de güvenli bir şekilde eşyalarının taşınmasını sağlar.

Firma olarak paketlemeye önem verdiğimizi belirttik. Bu alanda hizmet veren her personelimizde doğru paketlemenin nasıl ve hangi malzemelerle yapıldığını çok iyi bilmektedir. Paketleme işleminde kullandığımız malzemeler yüksek kaliteli olmakla birlikte TSE standartlarına da uygundur. Olası nakliyat sırasındaki çarpma sürtünme ya da düşme gibi durumlarda eşyanız kesinlikle zarar görmeyecektir.

Adana Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firmaları

Binalarda ve sitelerde ev taşınılırken genel anlamda yaşanan sıkıntı asansörlerin kullanılmamasının istenmesidir. Dolayısıyla burada alacağınız asansörlü nakliyat hizmetiyle birlikte bu gibi durumlarla da karşılaşmazsınız. Bu da sizin gereksiz yere bina sakinleriyle münakaşa etmenizin de önüne geçecektir. Biz firma olarak evden eve nakliyat firması olarak nakliyat işlemlerimizde asla bina asansörünü kullanmıyoruz bunun içinde sizde bunun stres olmasının önüne geçiyoruz.

Yalnız Adana değil aynı zamanda ilçelerine de nakliyat hizmeti vererek 7/24 kesintisiz eşya taşıma işlemi gerçekleştirebiliyoruz.

Adana Sigortalı Nakliyat

Taşımacılık işlemlerinde güven önemli bir konu dedik. Bunun için firma olara bizler nakliyat güvenliğini her zaman üst seviyede tutuyoruz. Bu amaçla ekspertiz ekiplerimizin evinize ya da ofisinize gelmesiyle birlikte nakliyat sigortası işlemleri de gerçekleştirilir. Bu sayede eşyalarınızın güvenliği konusunda yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi ek önlemler alınmış olacaktır.

Detaylı bilgi ve ekspertiz talebi için bize 0 534 891 80 34 ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları