Adıyaman Evden Eve Nakliyat
Şehir Adıyaman
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Yenipınar Mahallesi, Cumhuriyet Cd. No:7, 02100 Adıyaman Merkez
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 18 Aralık, 2018 Salı

Sektörün lider bir firması olan Adıyaman Evden eve nakliyat, evlerde, ofislerde ve benzeri alanlarda kullanılan eşyaları farklı adreslere götürmektedir. Bilindiği üzere, taşıma işlemleri sırasında pek çok yüke zarar verilmekte ve maddi kayıplar yaşanmaktadır. Bunun nedeni ise, uygulanan yanlış yöntemlerdir. Ancak Adıyaman evden eve nakliyat firmamız her projede önceliği ürün güvenliğine vermektedir. Bu sayede en ufak bir eşyanın zarar görmesi bile engellenmektedir. Bununa birlikte, müşteri temsilcilerimize ulaşan araç talepleri, maksimum 1 iş günü içerisinde değerlendirilmekte ve anlık olarak adreslere gidilmektedir. Firmamız sadece alanında uzman olan personeller ile hizmet vermektedir. Ayrıca ağır yük, parça yük ve kurumsal taşımacılık noktasında da her türlü destek sağlanmaktadır.

 

Taşıma Süreci Nasıl Tamamlanır?

Adıyaman evden eve nakliyat firmamızın ekipleri, işlem görmesi planlanan tüm eşyaları dikkatli bir şekilde incelemektedir. Çıkan sonuçlara göre de, paketleme uygulamaları için kullanılan ambalajlar belirlemektedir. Zira firmamız gelişi güzel yapılan işlemlerden her zaman kaçınmaktadır. Örneğin yüklerin tonajına, fiziksel özelliklerine ve hassasiyet seviyelerine uygun olan araç modelleri ile taşınmaktadır.

 

  • Paketleme Ve Taşıma

Firmamız, küçük, büyük hiç fark etmeksizin tüm yükleri birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile paketlemektedir. Paketleme işlemleri, en az 2 kat olacak bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ardından tüm yükler, araçlara yüklenmekte ve mümkün mertebe araç içerisinde sabit durması sağlanmaktadır. Adıyaman Şahoğlu nakliyat firması olarak, eşyaların tamamen kontrollü bir şekilde işlem görmesi açısından hassas bir çalışma prensibi sergilemekteyiz.

 

  • Montaj Desteği

Yeni yaşam alanına getirilen eşyalar, firmamız uzman ekipleri tarafından talep edilen yerlere monte edilmektedir. Montaj işlemleri sırasında ürünlerin zarar görmemesi ve yalama olmaması için de gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Ayrıca dar ve girilmesi güç olan daireler için asansörlü taşımacılık desteği de sunulmaktadır.

 

Firmamızın Araçları

Adıyaman Şahoğlu nakliyat bünyesinde, tır, kamyon ve hafif ticari olmak üzere birçok araç modeli bulunmaktadır. Firmamızın tüm araçları günümüz teknolojisinde üretilmiştir. Bu sayede taşıma işlemlerinin hem daha güvenli, hem de daha ekonomik bir şekilde yapılması sağlanmaktadır. Ayrıca parça yükler için depolama alanı geniş olan tır modelleri tercih edilmekte ve tek bir seferde tüm eşyalar adreslere teslim edilmektedir. Adıyaman evden eve nakliyat, Ankara’nın tüm ilçelerine de araç desteği sunmaktadır.

 

Adıyaman Evden Eve nakliyat Fiyatları

Birçok firma, hizmet bedelleri noktasında müşterini mağdur etmekte ve absürt rakamlar istemektedir. Ancak Adıyaman evden eve nakliyat olarak, tüm hizmetlerimizi makul fiyatlar ile gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca farklı zaman dilimlerinde kampanya ve indirimler de yaparak, memnuniyet oranlarımızı yükseltmekteyiz. Sizde her türlü eşyanız için firmamız ile iletişime geçebilir ve kısa bir süre içerisinde ekiplerimizin adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca anlık araç talepleriniz için de, yine firmamızdan destek alabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları