Adıyaman Baltaş Evden Eve Nakliyat
Şehir Adıyaman
Yetkili
Telefon

0 534 891 80 34

0 534 891 80 34

Adres Hocaömer Mahallesi, Adıyaman, Gölebatmaz Caddesi, Adıyaman Merkez/Adıyaman
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 15 Mayıs, 2018 Salı

Baltaş evden eve nakliyat olarak bugüne kadar pek çok nakliyat hizmetine imza attık ve taşıdığımız her nakliyat işlemini de başarıyla yerine getirdik. Adıyaman Baltaş Evden Eve Nakliyat olarak sektörde fiyat dengesini göz önünde bulundurarak yapmış olduğumuz analiz neticesinde de müşteri memnuniyetinin üst düzeyde olduğunu gördük. Amacımız ileri hedeflerimiz doğrultusunda personellerimizin de sürekli olarak kendilerini geliştirmesini sağlamaktır. Bunun için öncelikli olarak personellerimizin teknik becerisini yüksek tuttuk. Firmamız evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştirirken ilk muayene olan ekspertiz, paketleme ve de taşıma gibi süreçleri koordineli bir şekilde sürdürmektedir.

Adıyaman Baltaş Evden Eve Nakliyat yönetim kadrosuyla birlikte taşımacılık konusunda eğitim almı ve güçlü bir referansa sahiptir. Gerekli bilgi ve birikime sahip olan firmamız çalışanlarının tamamı uzman bir kadrodan oluşur. Özellikle paketleme konusuna ok fazla dikkat edilmektedir. Paketleme işlemi sırasında düzenli ve titiz bir çalışma yürütülerek uzman bir yaklaşım sağlanır.

Adıyaman Baltaş Evden Eve Nakliyat olarak bize gelen taleplerin büyük bir bölümü hızlı ve garantili nakliyat yönündedir. Bunun içinde biz üzerimize düşeni özenle gerçekleştirerek nakliyat sektörünü sıradan olmadan çıkardık.

 

Adıyaman Asansörlü Nakliyat

Eşyalarınız ilk önce eksper hizmetimiz tarafından kontrol edilir ve bu kontroller doğrultusunda taşınacak olan sistemin belirlenmesi sağlanır. Nakliyat firmamız tarafından iki şekilde gerçekleştirilmektedir. Bunlardan birincisi standart nakliyat işlemi ikincisi ise asansörlü nakliyat hizmetidir. Eğer ki daireniz yüksek bir konumdaysa bu durumda taşıma asansörlü olarak gerçekleştirilecek ve eşyanın hasar görmemesi için gerekli her türlü önleminde alınması sağlanacaktır. Asansörlü nakliyat hizmetinde asansörümüz en üst kata kadar ulaşabilmektedir. Dolayısıyla güvenli bir şekilde dairenin balkonundan ya da pencereden alınan eşyalar en hızlı yoldan araç içerisine yerleştirilecektir. İndirme ve çıkarma işlemi asansörle gerçekleştirileceğinden dolayı da eşyanızın başına herhangi bir aksiliğin gelmesi söz konusu olmayacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Yukarıda da belirttiğimiz gibi ilk kontrol ekspertiz ekiplerimiz tarafından yapılacağından dolayı bu hizmetimiz ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilir. Dolayısıyla bu hizmetimizden yararlanmak için aşağıdaki iletişim numaramızdan bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Detaylı bilgi ve ekspertiz talebi için bize 0 534 891 80 34 ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları