Afyon Baltaş Şehirlerarası Nakliyat
Şehir Afyon
Yetkili
Telefon

0 534 891 80 34

0 534 891 80 34

Adres Zincirlikuyu Cd. 29-25, Mecidiye Mahallesi, 03200 Merkez/Afyonkarahisar
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 15 Mayıs, 2018 Salı

Evden eve nakliyat gerçekleştirirken en önemli aşamaların başında uygun nakliyat fiyatları geliyor. Firmamız müşterilerinden gelen talepleri en iyi şekilde değerlendirebilmek adına da ekonomik fiyat seçeneklerini ön planda tutuyor. Afyon Baltaş Şehirlerarası nakliyat olarak biz öncelikli olarak müşterilerin talepleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Eğer ki nakliyat işlemi asansörlü olarak yapılacaksa ekspertiz ekiplerimiz kurulumu gerçekleştirilecek olan asansörün konumu için sürecinde başlatılmasını sağlayacaktır.

Afyon Baltaş Şehirlerarası Nakliyat olarak bizden istenilenin farkındayız bu doğrultusu da hareket ederek en kısa ve en uzun mesafenin belirlenmesini sağlayarak fiyatlarımızı da bu yönde tespit ederiz. Firmamızın hedeflerinin başında sorunsuz nakliyat gelmektedir bunun içinde bizden beklenti doğrultusunda sorunsuz bir hizmetin gerçekleştirilmesi adına gerekli olan her türlü işlemleri de gerçekleştirebiliriz. Çözüm üretmek bizim işimiz bunun için profesyonel kadromuzla birlikte çalışan personellerimiz gayretleri müşteri memnuniyeti çerçevesinde ortaya çıkaracaktır.

Afyon Baltaş Eşya Ambalajlama Ve Paketleme

Firmamız Afyon Baltaş Şehirlerarası Nakliyat yalnız ev eşyası değil aynı zamanda ofis gibi alanlarda hizmet vermektedir. Afyon asansörlü nakliyat hizmetimiz sırasında eşya asansörleri kullanmayı tercih ederiz. Firmamız bünyesinde hizmet veren operatörlerimiz paketleme işlemine de öncelik vermektedir. Firmamız bünyesinde hizmetini yürüten personellerimiz titiz bir çalışma yürüterek kalifiye bir çalışma gerçekleştirecektir.

Sağladığımız nakliyat hizmetinde her zaman ekip ruhuna özen gösterdik. Nakliyat sırasında çalışanlarımız birbirinin eksiğini tamamlayarak hareket eder ve bu sayede sorunsuz bir sürecin tamamlanması sağlanır. Firmamız bünyesinde elemanlarımızı seçerken ön denemeler neticesinde karar verilerek özellikle güvenlik ve emniyeti de üst sıralarda tuttuk.

Afyon Garantili Nakliye Sözleşmesi

Evden eve nakliyat gerçekleştirilirken riskin en aza indirilmesi önemlidir. Bu anlamda garantili nakliyat sözleşmesi yaparak risklerin en aza indirilmesini de sağlarız. Amacımız taşıdığımız eşyalarınızın da güvenliğini sonuna kadar muhafaza edebilmektir. Garantili nakliyat sözleşmemiz çerçevesinde eşyalarınızın sigortalanmasını sağlarız. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir.

Nakliyat sözleşmemiz gereğince yapılan anlaşmada gün ve saat belirlenerek beklenen gün içerisinde taşıma işlemi gerçekleştirilecektir. Eşyanızın monte işlemleri yeni yerinde yapılarak kullanımınıza hazır hale getirilir.

Detaylı bilgi ve ekspertiz talebi için bize 0 534 891 80 34 ulaşabilirsiniz.

1 Adet Yorum Var, Afyon Baltaş Şehirlerarası Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Afyon Baltaş Şehirlerarası Nakliyat   31-10-2018

Afyon Baltaş Nakliyat firmanızın gerçekten kaliteli ve işini önem veren işini titizlik yapan bir firmadır. Çok başarılı bir taşıma işlemi gerçekleşti. Afyon' dan Sandıklı ilçesine sağlam birşekilde taşındık herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler. Herkese tavsiye ederim işlerini dedikleri gibi çok severek yapıyorlar. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutup bizi memnun ettiğiniz için teşekkür ederim. Çalışanlarınızın güler yüzlü olması ev taşıma telaşımı da yok etti çok teşekkür ederiz sizlere de iyi çalışmalar dilerim .