Afyon Milli Şehirler Arası Nakliyat
Şehir Afyon
YetkiliCemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

AdresTurabi Cd. Dumlupınar Mahallesi, 12-B Merkez/Afyonkarahisar
Email
Web Site--
Kayıt Tarihi14 Temmuz, 2018 Cumartesi
Views:
6

Taşımacılık hizmetinde çok sayıda firmanın rekabet içerisinde olduğu bilinir. Bununla birlikte hizmetin kalitesi ve de çeşitliliği elbette bu rekabet çerçevesinde her geçen gün biraz daha yükselir. Ancak buna rağmen özellikle internet üzerinden hizmet alınacak bir firma tercih ediliyorsa mutlaka bir takım hususların dikkate alınmasında fayda vardır. Örneğin nakliyat hizmeti alacağınız firmanın kurumsal ve kayıt belgeli olması şarttır. Aksi takdirde taşımacılık hizmeti sırasında bir takım problemle karşılaşmanız mümkün olabilecektir. Bu problemlere sırasıyla bakacak olursak en başta eşyalarınızın zarar görme olasılığıdır. Çünkü kayıtsız ve kurumsal olmayan firmalar genelde kurumsallıktan anlamayan kişilerle ve taşeronlarla çalışacağından dolayı eşyalarınızın zarar görmesini maalesef önleyemezler. Çünkü nakliyat yalnızca eşyanın yüklenip aşağı ya da yukarı çıkmasını kapsamaz. Araca istiflenirken ve de paketleme işlemi de nakliyat çalışmalarında önemli bir faktördür. Afyon milli şehirler arası nakliyat olarak bizler bugüne kadar nakliyat sektöründe pek çok sayıda taşımacılığa imza attık. Kurumsal olarak hizmet verdiğimiz içinde yıllardır bu sektör içerisinde alnımızın akıyla yer alıyoruz. Üstelik taşımacılığı yalnız bireysel değil kurumsal firmalara da sağlamış bulunuyoruz.

Eşya taşımada ikinci nokta ise paketleme işlemidir. Eşyalar henüz paketleme aşamasındayken mutlaka kontrollü bir şekilde bunun gerçekleştirilmesi gerekir. Çünkü iyi bir paketleme yapılmadığında ne kadar ustaca taşımış olsanız da yine de sürtünme, düşme ve çarpma gibi riskler söz konusu olacaktır. Özellikle de asansörlü nakliyat tercih edilmemişse bu durumda paketlemenin önemi bir kat daha yukarı çıkar. Çünkü eşyanın apartman içerisinden taşınma işlemi oldukça yorucu ve zordur.

Afyon Milli şehirler arası nakliyat firmamız hizmet verirken her türlü riskleri önceden düşünür ve ona göre planlamasını gerekleştirir. Risklerin önceden öngörülüyor olması profesyonelliğin de bir gereğidir. İşte tüm bu faktörler bir araya geldiğinde profesyonel ve profesyonel olmayan firmalar birbirinden ayrılmış olacaktır.

Biz firma olarak şunu çok iyi biliyoruz ki eşyalarınız sizin için değerli ve önemli. Bunun için bizde taşımacılığın başından sonuna kadar sürece gerektiği hassasiyetle yaklaşıp profesyonelce tamamlıyoruz. Bunun içinde özellikle Afyon başta olmak üzere firmamız Türkiye’nin tüm şehirlerinde kendi markasını oluşturmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları