Aksaray Evden Eve Nakliyat
Şehir Aksaray
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 24 Aralık, 2018 Pazartesi

Evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren Aksaray evden eve nakliyat firması, tüm yükleri, İstanbul’un çeşitli adreslerine götürmektedir. Ofis, kurumsal yük ve banka taşımacılığı gibi alanlarda da hizmet veren firma, ekonomik fiyatları ile de rakiplerinin bir adım önüne geçmektedir. Ayrıca Pendik bölgesinin mahalleri ve caddelerine maksimum 1 iş günü içerisinde araç gönderilmektedir. Taşıma işlemleri sırasında sorun yaşanmaması için her türlü önlem alınmaktadır. Aksaray evden eve nakliyat firması, alanında uzman ekipleri sayesinde eşyaların güvenliğini profesyonel bir şekilde sağlamaktadır. Ayrıca evlerde veya ofislerde yer alan eşyalar, hassasiyet ile paketlendikten sonra araçlara yüklenmektedir. Bu sayede uygulama noktasında da yüklere zarar gelmesi engellenmektedir.

 

Eşyalar Nasıl Paketlenir?

Bir nakliye işleminin en önemli aşaması, eşyaların paketlenmesidir. Ancak bu işlemin doğru bir şekilde yapılması gerektiği gibi, ambalaj kalitesi de oldukça önemlidir. Aksaray evden eve nakliyat ekipleri, tüm eşyaları sert ve çevresel etkenlere karşı dayanıklı olan ambalajlar ile paketlemektedir. Paketlenen söz konusu eşyalar, dikkatli bir şekilde araçlara yüklenmektedir. Firma ambalajların iç yüzeyine köpük malzemeleri de yerleştirmektedir. Aksaray evden eve nakliyat firması, kırılması muhtemel olan yükleri kutulara yerleştirmekte ve ürün güvenliğini biraz daha arttırmaktadır.

Montaj Ekipleri

Yani yaşam alanına götürülen eşyalar, müşterilerin istedikleri bölgelere yerleştirilmektedir. Firma bu hizmet için de herhangi bir ekstra ücret talep etmemektedir. Montaj işlemleri alanında uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Aksaray evden eve nakliyat firması, yükleme veya monte etme noktasında da profesyonelliğini ön plana çıkarmaktadır. Zira dolap ve koltuk takımları gibi yükler, montaj sırasında ağır zararlar görmektedir. Ancak firma bu zararların yaşanmaması için gerekli olan tüm önlemleri almaktadır. Özellikle de montaj işleminden önce eşyalar üzerinde çeşitli incelemeler gerçekleştirilmektedir. Bu sayede de hangi ürünün nasıl monte edilmesi gerektiği belirlenmektedir.

 

Taşıma Sırasında Alınan Önlemler

Eşyaları paketlemek, güvenli bir taşıma işlemi gerçekleştirmek için yetersiz kalabilir. Örneğin paketlenen eşyalar araç içerisinde birbirine sürtebilir ve ambalajların yırtılmasına neden olabilir. Aksaray evden eve nakliyat firması ise, tüm eşyaları özel aparatlar ile kasa içerisine sabitlemektedir. Taşıma sırasında farklı sorunlar yaşanmaması işçin de fiziksel olarak aynı özelliklere sahip olan eşyalar birlikte yüklenmektedir. Örneğin yataklar veya bazalar üst üste koyulmaktadır. Masa veya sandalye gibi ayak çıkıntılarına sahip olan ürünler ise, farklı araçlar ile nakliye edilmektedir. Aksaray evden eve nakliyat firması sayesinde tüm yüklerinizi güvenli bir şekilde yeni adreslere götürülmesini sağlayabilir ve kaliteli bir hizmeti, ekonomik rakamlar ile alma şansı bulabilirsiniz.

 

Aksaray evden eve nakliyat İletişim Desteği

Aksaray evden eve nakliyat firmasının müşteri temsilcileri 7/24 hizmet vermektedir. Gelen talepler hızlı bir şekilde değerlendirilmekte ve anlık araç ihtiyaçları da karşılanmaktadır. Ayrıca şehirlerarası, şehir içi ve parça yük nakliyesi gibi hizmetler makul rakamlar ile verilmektedir. Her müşteriye özel olarak da indirim ve kampanyalar yapılmaktadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları