Aksaray Milli Nakliyat
Şehir Aksaray
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres 1406. Sk. 15-B, Ereğlikapı Mahallesi, Merkez/Aksaray
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 16 Temmuz, 2018 Pazartesi

Nakliyat işleminin zor bunun içinde tecrübe gerektiren bir iş olduğunu bilmeyen yoktur. Aksaray Milli nakliyat ise her zaman zoru en kolaya indirgemesiyle bilinmektedir. Biz müşterilerimize taşımacılığın her alanında profesyonel bir hizmet sunarak kaliteli bir nakliyat hizmeti sunarız. Firmamız bünyesinde yer alan araçlarımızın tamamı yeni modelden oluşmakla birlikte taşımacılık için standartların çok daha üzerinde bir konforla donatılmıştır. Başta Ağrı olmak üzere Türkiye’nin her şehrine evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Evden eve nakliyat isteğiniz doğrultusunda günün müsait bir zamanı içerisinde evinize ya da işyerinize gelerek eşyalarınızı inceliyoruz. Bu inceleme esnasındaki amacımız ise taşınmanın günü geldiğinde nakliyat ile ilgili olarak hiçbir sorunun yaşanmamasıdır. Bu hizmetimiz sırasında evinize ya da ofisinize gelecek olan personellerimiz eşyaların bir envanter listesini çıkararak eşyanın boyutları ve hassasiyetiyle alakalı olan bir aracın belirlenmesini de sağlayacaktır. Bu inceleme sırasında aynı zamanda taşımacılıkla ilgili standartlarda belirlenmiş olacaktır. Aksaray Milli Nakliyat yılların bize vermiş olduğu geniş bir tecrübeye sahibiz ve bunun içinde her zaman en üst düzeyde hizmet vermek isteriz. Müşterilerimizin bizimle iletişime geçmiş olması bize olan güvenin ilk anahtarıdır. Bizde bu güveni boşa çıkarmamak adına gerekli olan her türlü kolaylığı da sağlayamaya çalışırız. Nakliyat hizmetimiz sözleşme dahilinde başlatılarak sigorta kapsamında değerlendirilir. Bu sayede sizinde içinizin rahat olması sağlanacaktır.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Yaptığımız sigorta işlemi gerek şehir içi gerek şehirler arası taşımacılık hizmetlerinin tümünde geçerlidir. Bunun içinde anlaşmış olduğumuz sigorta firmaları vardır. Burada belli bir değere kadar olan eşyalarınız güvence altına alınacaktır. İmzalanacak olan sözleşmemizde tüm bunlar detaylı bir şekilde belirtilmiş ve yazılmıştır. Buna göre tercih yapmadan önce değerlendirmenizin de yapılmış olması bizim için önemlidir.

Taşınma günü geldiğinde sabah erken saatlerde evinizin ya da ofisinizin önüne gelerek personellerimiz sizinle iletişime geçecektir. İletişimin kurulmasıyla başlayacak olan süreç en son eşyanın da yeni adresine teslim edilmesine kadar devam edecektir.

Aksaray Milli Nakliyat olarak bugüne kadar her zaman en üst düzey hizmet verdik ve vermeye de devam eden köklü bir firmayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları