Amasya Baltaş Şehirler Arası Nakliyat
Şehir Amasya
Yetkili
Telefon

0 534 891 80 34

0 534 891 80 34

Adres Ziya Paşa Blv. Hatuniye Mahallesi, Merkez/Amasya
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 16 Mayıs, 2018 Çarşamba

Amasya Baltaş Şehirler Arası Nakliyat olarak profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğimiz nakliyat hizmetimiz kapsamında siz değerli müşterilerimize her türlü olanaklarımızı da kullanarak uzman destek sağlayabiliyoruz. Firmamız bünyesinde hizmet veren her personelimiz tecrübe sahibi olmakla birlikte son teknolojik asansörlü nakliyat hizmetini de kullanmaktadır.

Amasya Baltaş Şehirler Arası Nakliyat siz değerli müşterilerimizin bütçesine uygun olarak hareket ederek değerli eşyalarınızın da teslimi noktasında en güvenli adres olmuştur. Tüm eşyalarınız nakliyat hizmetimiz boyunca nakliyat sigortası ile taşınmaktadır. Araçlarımızın tamamı çelik kasadır ve herhangi bir kaza ve olası risklere karşında güvence altındadır. Biz firma olarak bütçenize uygun profesyonel bir nakliyat sağlıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için yukarıda belirtilmiş olan telefon numaralarımızdan bizim anlık olarak iletişime geçebilirsiniz.

Amasya Baltaş Profesyonel Nakliyat Hizmeti

Baltaş nakliyat taşımacılık sektöründe bugüne kadar her zaman liderliğini korumuş ve bunun gururunu da her alanda hissetmiştir. Amacımız size hizmet sunarken en iyi desteği sağlayabilmektedir. Yalnız Amasya değil Türkiye’nin tüm şehirlerine nakliyat hizmetimizi de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Eşyalarınızın ağır olup olmaması ve de değerli olup olmaması bizim için profesyonelliğimizden asla ödün verdirmez. Bu anlamda taşınacak olan eşyanın boyutu ve ehemmiyeti ne olursa olsun en doğru yöntemlerle taşınmaktadır. Son teknolojik asansörler kullanılarak araçlarımıza yükleme ya da araçlarımızdan indirme işlemi gerçekleştirilir.

Baltaş nakliyat küçük eşyalarınız konusunda da titiz hareket eder. Özel kutularımız ve kaliteli ambalaj malzemelerimizle birlikte eşyalarınızın kaybolması,kırılması ve çizilmesi gibi her türlü durum ortadan kaldırılacaktır. Firmamız bugüne kadar çok sayıda nakliyat hizmetine imza atmış bu nedenle de güçlü referanslara sahiptir.

Kaliteli bir hizmet

Baltaş nakliyat Türkiye’nin pek çok noktasına kaliteli bir hizmet gerçekleştiriyor. Bu anlamda firmamız bünyesinde yer alan araçlarımızın tamamı konforlu ve de nakliyat hizmetine özel olarak dizayn edilmiştir. Amasya’dan Türkiye’nin her noktasına sorunsuz bir hizmet almak istiyorsanız aşağıdaki telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra hizmet verdiğimiz bölgeler ve şubemizin olduğu ilçeler ayrıca belirtilmiştir.

Detaylı bilgi ve ekspertiz talebi için bize 0 534 891 80 34 ulaşabilirsiniz.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Şubemizin olduğu ilçeler

  • Merkez
  • Merzifon
  • Suluova

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

  • Taşova
  • Gümüşhacıköy
  • Göynücek
  • Hamamözü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları