Amasya Elmacıoğlu Nakliyat
Şehir Amasya
Yetkili
Telefon

0537 287 36 83

0537 287 36 83

Adres Adres: Yüzevler Mah. Şehit Özcan Özen Sok. No:15 05112
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site https://sehirlerarasinakliyeciler.com/sektor/amasya/
Kayıt Tarihi 1 Mayıs, 2018 Salı

Türkiyenin sayılı firmalarından biri olan amasya elmacioglu nakliyat güvenli ve pratik taşıma hizmeti ile nakliyat sekturunde 1 numara haline gelmiştir. Eşyalarınızı işini gayet iyi yapan ustalarimiz aracılığıyla ,ful ekipmanlı ve ev eşyası için özel tasarlanmış çelik kasali araclarımıza özenle yerlestiriyoruz.
Bulunduğunuz eve anlaştığımız saate gelip eşyalarınızı 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.Aynı zamanda
tecrübeli ekip arkadaşlarımızla eşyalarınızı kırmızı-mavi özel esya ambalaj malzemesi ile özenle sarıyoruz.
Konuştuğumuz fiyat doğrultusunda hareket ederek basit firmaların yaptığı gibi extra ücret gibi tekliflerde asla bulunmuyoruz.Ayrica
eşyalarınızı sigortalı, ambalajlı, marangozlu ve referanslı bir şekilde taşıyoruz.Diger meslektaslarimizin yapmadığı sadece elmacioglu nakliyat olarak bize özel olarak uyguladimiz uygulama olan eşyalarınızı sizin istediğiniz şekilde sarma uygulaması mevcuttur.Detayli adresinizi sekreterimize belirterek randevunuzu önceden alarak günün de ve zamanında size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Bunların yani sıra güleryüzlü ve işini iyi yapan ekip arkadaşlarımızla asansörlü veya asansorsuz taşıma bicimlerimizle zamaninizi fazla harcamadan eşyalarınızı güvenli bir biçimde teslim ediyoruz.
[22:01, 26.4.2018] Alya Dirj: Türkiyenin sayılı firmalarından biri olan amasya elmacioglu nakliyat güvenli ve pratik taşıma hizmeti ile nakliyat sekturunde 1 numara haline gelmiştir. Eşyalarınızı işini gayet iyi yapan ustalarimiz aracılığıyla ,ful ekipmanlı ve ev eşyası için özel tasarlanmış çelik kasali araclarımıza özenle yerlestiriyoruz.
Bulunduğunuz eve anlaştığımız saate gelip eşyalarınızı 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.Aynı zamanda
tecrübeli ekip arkadaşlarımızla eşyalarınızı kırmızı-mavi özel esya ambalaj malzemesi ile özenle sarıyoruz.
Konuştuğumuz fiyat doğrultusunda hareket ederek basit firmaların yaptığı gibi extra ücret gibi tekliflerde asla bulunmuyoruz.Ayrica
eşyalarınızı sigortalı, ambalajlı, marangozlu ve referanslı bir şekilde taşıyoruz.Diger meslektaslarimizin yapmadığı sadece elmacioglu nakliyat olarak bize özel olarak uyguladimiz uygulama olan eşyalarınızı sizin istediğiniz şekilde sarma uygulaması mevcuttur.Detayli adresinizi sekreterimize belirterek randevunuzu önceden alarak günün de ve zamanında size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Bunların yani sıra güleryüzlü ve işini iyi yapan ekip arkadaşlarımızla asansörlü veya asansorsuz taşıma bicimlerimizle zamaninizi fazla harcamadan eşyalarınızı güvenli bir biçimde teslim ediyoruz.Bizim gibi köklü firmalar ve sizin gibi düşünceli insanlar sayesinde bu yaptığımız alışveriş işlemi ile ülkemizin ekonomisine birlikte katkı da bulunuyoruz.Sizin bize guvenmemiz için sizin gibi müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri ölümsüzleştirerek web sitemize ekliyoruz.Size daha kaliteli hizmet verebilmek için referanslarimizi da ekledik, bize ulaşabilmek için ayrıca dükkan ve şahsi numaralarimiz da mevcuttur. Yukarıda belirttiğimiz gibi size bu hizmetleri vererek kalitemizi ve bu meslekteki yarimizi belli ediyoruz.Gun geçtikçe pahalilasan ülkemizin güzide insanlarına ve bütçelerine uygun fiyat teklifleri veriyoruz.Sizin de tahmin edeceğiniz gibi her sektörün çürükleri vardır ama biz size elimizden gelen en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz.Sizin bu makaleyi okuduktan firmamız olan guveninizi istiyoruz ,Sizin vereceğiniz bu güvence bizi bu sektörde daha da yüceltecektir.Kurumsalligin adresi olan amasya elmacioglu nakliyat siz değerli müşterilerimize vereceği değer ve gösterecegi samimiyet ile müşteri memnuniyetini garantiliyoruz.

Firmamızın Paketleme Resimleri

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

haritada Amasya nerede ile ilgili görsel sonucu

1 Adet Yorum Var, Amasya Elmacıoğlu Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Amasya Elmacıoğlu Nakliyat   31-10-2018

Amasya Elmacıoğlu Nakliyat firmanızın gerçekten kaliteli ve işini önem veren işini titizlik yapan bir firmadır. Çok başarılı bir taşıma işlemi gerçekleşti. Amasya'dan Suluova ilçesine sağlam birşekilde taşındık herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim ettiler çok teşekkür ederim söz verdikleri gününde ve saatinden gelip eşyalarımı aldılar hiç bir sorun sıkıntı olmadı. Herkese tavsiye ederim işlerini dedikleri gibi çok severek yapıyorlar. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutup bizi memnun ettiğiniz için teşekkür ederim. Sizleri de iyi çalışmalar dilerim.