Amasya Nakliyat
Şehir Amasya
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Nergiz Mahallesi, Tevfik Hafız Sok. 34/A, 05200 Merkez/Amasya Merkez/Amasya
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 16 Aralık, 2018 Pazar

Taşıma sektörünün lider bir firması konumunda olan Amasya nakliyat, tüm ürün modellerinin farklı adreslere dağıtılmasını sağlamaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı ihtiyaç duyulan taşımacılık hizmetleri, firma tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. Ayrıca boyutu veya çapı ne olursan olsun tüm eşyalar firma tarafından taşınmaktadır. Amasya nakliyat, Türkiye’nin 81 iline hizmet vermektedir. Parsiyel taşımacılık, hayvan taşımacılığı ve depolama gibi alanlarda da boy gösteren firma, güçlü bir teknolojik alt yapıya sahiptir. Örneğin araç modelleri, paketleme işlemleri ve indirme kaldırma gibi uygulamalar akıllı cihazlar yardımı ile yapılmaktadır. Amasya nakliyat firması, talep edilen tüm adreslere 1 iş günü içerisinde araç göndermektedir. Tüm projeler ise, müşteriye söz verilen süreler içerisinde tamamlanmaktadır.

 

Amasya Nakliyat Personelleri

Amasya Nakliyat firması, sadece alanında uzman olan ekipler ile hizmet vermektedir. Bir ürünün nasıl kaldırılması ve indirilmesi noktasında tecrübesi bulunan ekipler, her işlemin hatasız bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Ayrıca Amasya taşımacılık firması ekipleri eşyaları inceledikten sonra kendine göre iş planı hazırlamakta ve projenin kademeli bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Örneğin yükleme işlemleri devam ederken bir yandan da montaj ekipleri ürünlerin kurulmasını sağlamaktadır. Bu sayede yeni yaşam alanında bir düzensizlik yaşanması engellenmektedir. Amasya taşımacılık ekipleri, kırılması muhtemel olan parçalar için kutulama önlemi almaktadır. Özellikle de mutfak araç gereçleri araçların özel bölümlerine yerleştirilmekte ve diğer eşyalar ile sürtünmesi engellenmektedir.

 

Amasya Taşımacılık Hizmetleri

Amasya taşımacılık firması, evlerde ve iş yerlerinde bulunan ürün modellerini birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile paketlemektedir. Her eşya sadece doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış olan uygulamalar ile taşınmaktadır. Paketleme işlemleri ise, zımba makineleri ile gerçekleştirilmektedir. Amasya nakliyat firması, projenin her noktasında ürün güvenliğini ön planda tutmaktadır. Ayrıca yolculuk sırası oluşabilecek maddi hasarlara karşı da önlemler alınmakta ve eşyalar sigorta acenteleri tarafından ekspertize sokulmaktadır. Amasya nakliyat şirketi, hayvan taşımacılığı hizmeti de vermektedir. Şirket bünyesinde bulunan tüm araçlar güvenlik donanım ve ekipmanlarına sahiptir. Kapalı kasa, hafif ticari ve tır gibi birçok taşıt modeli kısa bir sürede temin edilebilmektedir. Özellikle de eşya sayısının az olduğu projeler için tasarlanan parsiyel taşımacılık hizmeti ülkemizin 81 iline verilmektedir.

 

Amasya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Piyasa şartlarına göre ekonomik fiyatlar ile hizmet veren Amasya nakliyat firması, şehir içi veya şehir dışı taşımacılık projelerini yüzde 20’lere varan indirimler ile gerçekleştirmektedir. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve ekiplerin kısa bir süre içerisinde adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

 

Hizmet Bölgelerimiz

 

  • Amasya merkez
  • Göynücek.
  • Gümüşhacıköy.
  • Hamamözü
  • Taşova

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları