Ankara Evden Eve Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres Gül Mahallesi, Limon Sokak, NO: 45, Daire: 3
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 29 Mart, 2018 Perşembe

ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT

Evlerde veya ofislerde bulunan eşyaların farklı nedenlerden dolayı adres değiştirmesi gerekmektedir. Ancak taşıma sırasında yanlış yapılan pek çok işlemlerden dolayı maddi hasarlar oluşmakta ve mağduriyetler yaşanmaktadır. Ankara evden eve nakliyat firması ise, bahsi geçen tüm problemleri bilimsel yöntemler ile ortadan kaldırmaktadır. Sektörün liderliğini üstlenen söz konusu firma, her bir ürün modelini talep edilen adreslerden almakta ve yine talep edilen adreslere götürmektedir. Ayrıca sadece bilimsel metotlar ile yapılan taşımacılık işlemler, profesyonel bir şekilde tamamlanmaktadır. Ankara evden eve nakliyat firması, anlık araç ihtiyaçlarını da kısa bir süre içerisinde karşılamaktadır. Kurumsal bir hizmet veren ve müşteri memnuniyetini önemseyen Ankara Taşımacılık firması, ürün güvenliğini sağlamak açısından farklı önlemler almaktadır.

 

Uzman Personel Desteği

Bir eşyanın taşıma sırasında zarar görmemesi için, proje de görev alan personellerin mesleğin gerektirdiği bilgi ve tecrübeye sahip olması gerekmektedir. Aksi takdirde maddi hasarlar oluşabilir ve nakliyat süresi uzayabilir. Ankara taşımacılık firması bünyesinde görev yapan bireyler ise, alanında uzman olmakla beraber düzenli olarak da eğitimlerden geçirilmektedir. Özellikle de montaj işlemlerini gerçekleştiren ekipler, yeni yaşam alanının kısa bir süre içerisinde düzene kavuşmasını sağlamaktadır. Ankara evden eve nakliyat firması ekipleri, iş disiplinine hakim olmakla beraber, paketleme, taşıma ve kurulum gibi başlıklar altına gruplara ayrılmaktadır. Bu sayede ürünler tek bir elden geçirilmekte ve insan gücünün yol açmış olduğu deformasyon riskleri engellenmektedir.

 

Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık hizmeti veren Ankara evden eve nakliyat firması, müşterilerine özel çeşitli indirim ve kampanyalar yapmaktadır. Piyasa şartlarına göre oldukça cüzi rakamlar talep eden firma, geri ödeme noktasında da kolaylıklar sağlamaktadır. Ankara taşımacılık bünyesinde bulunan araçlar, ekonomik yakıt özelliğine sahiptir. Bu sayede projenin maliyeti azaltılmakta ve müşterilerden istenilen tutardalar da düşüş yaşanmaktadır. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Paketleme İşlemleri

Ankara evden eve nakliyat firmasının ekipleri, taşınması planlanan ürün modellerini dikkatli bir şekilde incelemekte ve çıkan sonuçlara göre paketleme işlemlerine başlanmaktadır. Birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar, yolculuk sırasında eşyalara zarar gelmesini önlemektedir. Özellikle de kırılması muhtemel olan malzemeler için farklı çözüm yöntemleri geliştirilmektedir. Ankara taşımacılık firması, uygulama aşamasında da ürünleri koruma altına almaktadır. Örneğin koltuk ve kanepeler tek bir seferde götürülmektedir. Yeni yaşam alanlarında karışıklık yaşanmaması için montaj gerektiren eşyalara öncelik verilmektedir.

İletişim Desteği

Sizde Ankara taşımacılık firmasını tercih edebilir ve kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile alabilirsiniz. Ayrıca ultra lüks araçlar ile de ürünlerinizin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Firmanın müşteri temsilcileri 7/24 aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Buna ek olarak gelen talepler çok kısa bir süre içerisinde onaylanmaktadır.

 

Bu gördüğünüz resimler gerçek çalışmalarımızda kaydedilmiş

3 Adet Yorum Var, Ankara Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Ankara Evden Eve Nakliyat   01-11-2018

Annemin istediği üzere bahçeli bir eve taşınmak için nakliyat firması aramaya başladım ve arkadaşlarımın önerisi ile bu firmayla iletişim kurarak durumu anlatıp gün ve saat belirlememi istediler. Taşınma günü tam zamanında kapıdaydılar şaşırmıştım böyle dakik olmalarını beklemiyordum ama sevinmiştim kısa süre içinde halledileceği için ilk olarak eşyalara ambalajlama yaptılar ardından dikkatlli ve tecrübeli bir şekilde araca yüklediler . Yeni eve varıldığında da aynı özen dikkatle işlerini yaparak kısa sürede bitirdiler. Verdikleri hizmetten aşırı memnun kaldım sizlere kesinlikle tavsiye ederim.


Ankara Evden Eve Nakliyat   01-11-2018

Ankara Evden Eve Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir hizmet veriyor. Yeni evim İstanbul'da bulunan Ankara evden eve Nakliyat sayesinde İstanbul'a zaman kaybı yaşamadan taşındık. Gerçekten başarılı bir hizmet gerçekleşti eşyalarımızı ise sağlam bir şekilde teslim ettiler. Hiçbir sorun yaşamadım çokça memnun kaldım. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutup bizi mutlu ettiler . Ekip arkadaşlar ise güvenilir , dürüst ve güleryüzlü . Arkadaşlar sizleride tavsiye ederim ve çalışanları da iyi çalışmalar dilerim.


Ankara Evden Eve Nakliyat   01-11-2018

Babamın isteği üzere onların yanına taşınmamı istedikleri için asansörlü nakliyat firması arıyordum arkadaşımın tavsiyesi ile Ankara evden eve nakliyat ile görüştüm durumu anlatarak gün ve saat söyledim tam istediğim zamanda gelerek ilk önce eşyalarıma ambalajlama yaptılar sonra dikkatli ve temiz bir çalışma ile araca yükleyerek babamın evine varıldı yukarı 2 kişi çıkarak asansördeki eşyaları aynı özenle taşımaya başladılar . Sorunsuz bir taşıma gerçekleşti eşyalarda sıfır hasar. Kesinli herkese tavsiye ederim.