Ankara İstanbul ArasıTaşımacılık
Şehir Ankara
Yetkili Sezai Bey
Telefon

0537 287 36 83

0537 287 36 83

Adres Birlik Mah, Doğukent caddesi , no 52/3 Çankaya/Aankara
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 11 Mart, 2018 Pazar

Ev ve ofis taşımacılığı gibi alanlarda hizmet veren Ankara nakliyat firması, Türkiye’nin geneline sevkiyat düzenlemektedir. Ağır veya hafif yük hiç fark etmeksizin tüm eşyalar, talep edilen adreslerden alınmakta ve yine talep edilen adreslere götürülmektedir. Ankara İstanbul arası taşımacılık hizmeti de sunan söz konusu firma, müşterilerine avantajlı teklifler sunmaktadır. Zira fiyatlar, piyasa şart

Ankara İstanbul arası taşımacılık

Ankara İstanbul arası taşımacılık

larına göre yüzde 10 daha ucuz olmakla beraber, her proje de makul rakamlar ile gerçekleştirilmektedir. Ankara evden eve taşımacılık firması, sadece alanında uzman olan personeller ile hizmet vermektedir. Montaj, paketleme ve yükleme gibi tüm uygulamalar, bilimsel yöntemler ile gerçekleştirilmektedir. Özellikle de evlerde veya ofislerde var olan eşyalar, hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde taşınmaktadır.

Ürün Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Ankara İstanbul arası taşımacılık firması, tüm eşyaları inceledikten sonra, projeye özel araç tahsis etmektedir. Ekipleri, yükleri fiziksel özelliklerine göre dikkatli bir şekilde paketlemekte ve içerisine köpük malzemeleri yerleştirmektedir. Bu sayede en küçük bir parçanın bile zarar görmesi engellenmektedir. Ankara İstanbul arası taşımacılık personelleri, yükleme işlemlerini de profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Yolculuk sırasında eşyaların sürtülmeden dolayı zarar görmemesi için araya engel aparatları yerleştirilmektedir. Ayrıca Ankara nakliyat firması, montaj veya eşyaların yeni adreslere çıkarılması noktasında teknolojik cihazlardan destek almaktadır. Örneğin asansör sistemleri sayesinde tüm yükler insan gücüne ihtiyaç duymadan yüksek katlara kolayca lanse edilmektedir. Firma ürün güvenliğini sağlamak içinde, sadece alanında profesyonel ekipler ile hizmet vermektedir. Ankara nakliyat, kesinlikle banal yöntemler ile taşıma, paketleme veya montaj işlemlerini gerçekleştirmemektedir.

 

Ankara Nakliyat Hizmetleri

Ankara İstanbul arası taşımacılık firması, parça yük ve kurumsal yük gibi birçok alanlarında hizmet vermektedir. Taşıma adına tüm resmi izinlere sahip olan firma, eşya sayısının az olduğu durumlarda parça yük nakliyesi desteği de sunmaktadır. Ayrıca fabrikalar tarafından üretilmiş olan seri imalat ürünleri de tüm il ve ilçelere taşınabilmektedir. Ankara nakliyeciler firması bünyesinde farklı özelliklere sahip olan birçok araç modeli bulunmaktadır. Tır, kamyon ve hafif ticari gibi araçlar sayesinde akla gelen tüm yükler güvenli bir şekilde nakliye edilmektedir. Ayrıca şehirlerarası taşımacılık hizmetleri, ekonomik fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir.

 

Ankara İstanbul Arası Taşımacılık Hizmetleri

Eşyaların götürülmesi planlanan bölgelerin uzak olması, sorun yaşama riskini arttırmaktadır. Halen de şehirlerarası nakliyat hizmetleri, profesyonel personeller tarafından burada. Yüklerin

analizi, takibi ve teslim süresi. Ankara nakliyeciler firması ise, Türkiye’nin 81 iline taşımacılık desteği verebilecek bir alt yapıya sahiptir. Tüm yükler, maksimum 2 iş günü içerisine yeni yaşam alanlarına götürüyor. Ankara İstanbul arası taşımacılık firması ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir nakliyat hizmeti alma şansı bulabilirsiniz.

1 Adet Yorum Var, Ankara İstanbul ArasıTaşımacılık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Ankara İstanbul ArasıTaşımacılık   01-11-2018

Özel yapım mobilya ve eşyalarım vardı onlar konusunda oldukça hassas olduğum için hem dikkatli hemde özenle çalışan bir firma aramaya başladım sonunda ankara nakliyat firması ile iletişime geçtim. Sorunsuz bir taşıma oldu işlerinde oldukça başarılılar hiçbir eşyam hasar görmeden bir işlem oldu montaj yapımı falan gerçekten gayet başarılı artık kime taşıtacağımı biliyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.