Ankara Milli Şehirler Arası Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres 44. Sk. 12-B, Bahçelievler Mahallesi, Çankaya/Ankara
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 17 Temmuz, 2018 Salı

Nakliyat hizmetlerinde yıllardır pek çok evden eve ve diğer organizasyonlar konusundaki yerimizi aldık ve yönetim sağladık. Milli nakliyat kurulduğu günden bu yana her zaman güvenin kalite ile birleştiği bir adres olmuş bunun içinde profesyonel bir nakliyat hizmeti sağlamıştır. Vermiş olduğumuz bu hizmetin öneminin farkındayız bunun içinde biz diğer nakliyat firmalarından çok daha iyi bir şekilde hizmet sağlayabiliriz. Bunun garantisini vererek başladığımız her işimizde de başarılı sonuçlar aldık. Nakliyat deneyim ve tecrübe gerektiren bir konu bunun içinde bizi tercih etmeniz durumunda hızlı, güvenli ve kaliteli bir hizmeti en uygun fiyatlarla almış olursunuz.

Peki, Ankara Milli şehirler arası nakliyat firmamız hizmet verirken nasıl bir yol izler. Sizi bu konuda detaylı bir şekilde aydınlatalım.

Firmamızla internet sitemiz ya da farklı platformlardan iletişime geçmeniz durumunda mesai saatleri içerisinde evinize yönlendirilecek olan keşif ekibimiz ücretsiz bir hizmet vererek gerekli incelemeleri başlatacaktır. Bu hizmetin ana nedeni nakliyat gününde olası aksaklıkların yaşanmasının önüne geçilmesidir. Size daha profesyonel bir hizmet sağlayabilmek için başlatmış olduğumuz bu hizmet sayesinde nakliyat günü her şey planlandığı şekilde devam edecektir.

Ekspertiz ekiplerimiz taşınacak eşyanın boyutlarını gördükten sonra bir liste hazırlar ve listede yer alan eşyalar hassasiyet derecelerine göre birbirinden ayrıştırılır. Bu ayrıştırma işlemi paketleme esnasında yapılacağından dolayı da paketleme profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir ve eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmez. Biz firma olarak garanti vermekten yanayız bunun içinde bizimle çalışan her müşterimize sıfır hata garantisi veririz.

Ankara Milli şehirler arası nakliyat kadromuzda ise geniş bir personel ağımız vardır. Bunun içinde aynı gün içerisinde farklı ekiplerimizi farklı nakliyatlar için yönlendirebiliriz. Bunun için bizimle önceden iletişim kurmuş olmanız bizim de süreci planlamamız için önemli bir adım olacaktır. Evinize gelen ekibimizde kişilik bir personelimiz yer almaktadır. Personelimiz arasında bulunan marangozumuz monte ve demonte işlemlerini gerçekleştirerek eşyanın zarar görmesini önleyeceklerdir.

Bizim için önemli olan bize duyacağınız güvendir. Bunun içinde bize gelmeden önce isterseniz piyasa araştırması yapabiliriz. Biz Türkiye’nin en hızlı, en güvenli ve en kaliteli nakliyat firmasıyız.

2 Adet Yorum Var, Ankara Milli Şehirler Arası Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Ankara Milli Şehirler Arası Nakliyat   01-11-2018

Bir doktor arkadaşımın tavsiyesi üzere Ankara dan Malatyaya eşyalarımın taşınması için bu firmayı tercih ettim. Yol boyunca hiçbir sorun çıkmadan sorunsuz bir taşıma oldu işlerini severek yaptıkları ve hızlı olmaları sayesinde keyifli stressiz bir taşıma hizmeti aldım . Hem hızlılar hemde dikkatliler sizlerde zamandan kazanmak istiyorsanız bu firmayı tercih etmenizi öneririm.


Ankara Milli Şehirler Arası Nakliyat   01-11-2018

Ankara Milli Nakliyat gerçekten bu işi profesyonel yapıyorlar çok memnun kaldım çok teşşekür ederim. Gerçekten kaliteli ve işini önem veren bir firma. Evim Ankara'dan Mamak ilçesine taşındık ve çok başarılı bir hizmet gerçekleşti. Eşyalarım zarar görmedi. Lakin Ekip arkadaşlar dürüst , güvenilir ve çok kibar bir ekip. Bizleri yanıltmadığınız için ve ev taşıma telaşımı yok ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Herkese Ankara Milli Nakliyat firmayı tavsiye ederim. İşini severek yapıyorlar ve bunu gerçekten hakettiklerini düşünüyorum. Çalışan akadaşlara da başarının devamını dilerim.