Ankara Şehirlerarası Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Emniyet Mahallesi, Gazi Hastanesi Karşısı, 06460 Beşevler / Yenimahalle/Yenimahalle/Ankara
Email Mustafa Güzel
Web Site --
Kayıt Tarihi 16 Aralık, 2018 Pazar

Sektörün lider bir firması konumunda olan Ankara Şehirlerarası nakliyat, taşımacılık hizmeti noktasında engin tecrübelere sahiptir. Firma, ev, ofis ve benzeri tüm yük modellerini adreslerden almakta ve yine istenilen adreslere kadar götürmektedir. Sunmuş olduğu pratik çözüm yöntemleri sayesinde de müşteri memnuniyetini sağlayan Ankara taşımacılık firması, ürün güvenliğine de ayrı bir önem vermektedir. Ayrıca yolculuk sırasında yaşanabilecek muhtemel sorunlar için de her türlü önem alınmaktadır. Anakara Şehirlerarası nakliyat firması, alanında profesyonelliği yakalamış olan ekipler ile hizmet vermektedir. Türkiye’nin 81 iline sevkiyat düzenlenmekte ve doğu, batı gibi tüm bölgelere özel araç tahsis edilmektedir. Buna ek olarak fabrika yükleri, tekstil ürünleri, şirket malzemeleri ve imalat parçaları gibi birçok yük modeline özel projeler geliştirilmektedir.

Ankara Şehirlerarası Nakliyat Araçları

Ankara Şehirlerarası nakliyat firması bünyesinde bulunan tüm araç modelleri günümüz teknolojisinde üretilmiştir. Teknik ve donanımsal açıdan her özelliğe sahip olan söz konusu araçlar, düzenli olarak da bakımlardan geçirilmektedir. Ayrıca tır ve kamyonların tamamı kapalı kasadır. Bu sayede yolculuk sırasında ürünlere zarar gelmesi önlenmektedir. Ankara Şehirlerarası nakliyat araçlarının bir çoğunda da asansör sistemi bulunmaktadır. Bu sistem ile eşyalar pratik bir şekilde yüksek katlara çıkarılmaktadır. Ayrıca firma personelleri her ürün modelini profesyonel bir şekilde paketledikten sonra araçlara yüklemektedir. Kırılması muhtemel olan ürünler için de kutulama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Ankara taşımacılık ekipleri, eşyaların kullanım alanlarına göre sıralanması sağlamakta ve bu sıraya göre işlem yapmaktadır.

Ankara Taşımacılık Hizmetleri

Ankara taşımacılık firması, parsiyel ürün modelleri, ağır tonaja sahip yükler ve canlı hayvan nakliyesi gibi birçok konu başlığı üzerinde hizmet vermektedir. Her bir proje de görev alan personeller de farklılık göstermektedir. Örneğin evden eve nakliyat hizmeti veren ekipler, sadece bu iş üzerinde çalışmalar yürütmektedir. Bununla birlikte Merkezi Ankara olmak üzere, ülkemizin tüm il ve ilçelerine de araç tahsis edilmektedir. Sevkiyat, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda her bölgeye yapılmaktadır. Ankara taşımacılık firması sayesinde talep ettiğiniz ürünlerin kısa bir süre içerisinde nakliye edilmesini sağlayabilir ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

 

Ankara Taşımacılık Depoları

Ankara Şehirlerarası nakliyat firması, ürün modellerinin sevkiyatı öncesinde tır ve kamyonların hizmete hazır bir hale getirilmesini sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde de eşyalar firmanın depolarında bekletilmektedir. Ayrıca depo alanları sayesinde müşterilerin kullanmadıkları ürünlerde sağlıklı bir şekilde koruma altına alınmaktadır. Ankara Şehirlerarası nakliyat firmasına emanet edilen eşyaların depolarda var olan raf sistemlerine yerleştirilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için Ankara Taşımacılık ile iletişime geçebilir ve hemen araç talebinde bulunabilirsiniz.

 

Hizmet Bölgelerimiz

 • Altındağ nakliyat
 • Ayaş nakliyat
 • Bala nakliyat
 • Çankaya nakliyat
 • Çubuk nakliyat
 • Elmadağ nakliyat
 • Etimesgut · nakliyat
 • Gölbaşı nakliyat
 • Kalecik nakliyat
 • Kazan nakliyat
 • Keçiören nakliyat
 • Mamak nakliyat
 • Sincan nakliyat
 • Yenimahalle nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları