Antalya Evden Eve Nakliyat
Şehir Antalya
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres Keçiören Mahallesi, Çancı Sokak: 227, Antalya - Alanya
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 1 Nisan, 2018 Pazar

Ofis taşımacılığı, sigortalı taşımacılık, paketleme ve asansörlü taşımacılık gibi konularda profesyonel hizmet sunan Antalya Evden Eve Nakliyat, doğabilecek taşınma ihtiyacında imdadınıza yetişiyor. Uzman kadrosu ile birlikte yeni evinize ya da iş yerinize vakit kaybı olmaksızın taşınmanızı sağlayan firma, aynı zamanda bu esnada güvenliğin de üst seviyede tutulmasını mümkün hale getiriyor. Uygun araç seçimi neticesinde eşyaların yapısına ve sayısına göre zorluk yaşamayı engelleyen hizmet, ayrıca sigortalı taşıma sayesinde ekstra güvenli olmayı da sağlıyor. Olası bir hata ya da sorun neticesinde oluşabilecek maddi zararın telafi edilmesini sağlayan sigortalı taşımacılık, stressiz bir süreç yaşamanıza yardımcı oluyor.

Sunulan hizmetler dahilinde yer alan asansörlü taşımacılık, özellikle yük asansörüne yer verilmeyen yüksek yapılarda çözüm niteliği taşıyor. Eşyaların hızlıca uygun daireye çıkarılmasını sağlayan söz konusu hizmet, bu esnada güvenliğin de üst seviyede tutulmasını sağlıyor. Böylelikle çok daha pratik bir şekilde evden eve nakliyat süreci yaşamanızı sağlayan firma, paketleme desteğiyle de kırılabilir eşyalarınızın ambalaj ya da benzeri materyaller içerisine dahil edilmesini mümkün hale getiriyor.

1 Adet Yorum Var, Antalya Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Antalya Evden Eve Nakliyat   01-11-2018

Antalya Konyaaltı'ndan Kemer'e acil şekilde taşınmam gerekiyordu. Bu yüzden hızlıca bir nakliyat firması arayışına geçtim. Antalya gibi büyük bir şehirde firmalarında çeşitliliği bol olduğu için seçimim zor olacaktı. Ama arkadaşlarıma sorduğumda eşe dosta sorduğumda Antalya Evden Eve Nakliyat firmasının bayağı bir popüler olduğunu ve uygun fiyata kaliteli hizmetler verdiklerini öğrendim. Bu da benim işime geldi ve hemen onları aradım iletişime geçtim. İstediğim şartlarımı konuştuğumda bana sundukları ayrıcalıklar beni ayrıyeten mesut etti. Söylediğim günde geldiler ve eşyalarımı, eşyalarıma uygun araçlarına yüklediler ve nakliyat işlemim başladı. Sağlam şekilde taşınma işlemim gerçekleşti. Onlara ilgi alakalarından dolayı teşekkür ederim.