Ardahan Evden Eve Nakliyat
Şehir Ardahan
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres Gümüşlü Mahallesi, Camcı Sokak, NO: 26, Daire: 4
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 29 Mart, 2018 Perşembe

Profesyonel ekip desteği ile birlikte ofis taşımacılığı, paketleme, sigortalı taşımacılık ve asansörlü taşımacılık gibi konularda gelişmiş hizmet sunan Ardahan Evden Eve Nakliyat, taşınma sürecinin çok daha sorunsuz ve hızlı geçmesini sağlıyor. Bu çerçevede kişinin gündelik hayatından ve beraberinde iş hayatından uzun süre kopmasını engelleyen firma, bu sayede ekonomik anlamda dahi tasarruf yapma olanağı yaratıyor. Zira iş hayatından uzak kalmak, ne yazık ki beraberinde maddi zarar getirebiliyor. Bu tarz bir durumun yaşanmaması için hızlı ve pratik bir biçimde taşınma sürecinin tamamlanması gerekiyor. Ardahan Evden Eve Nakliyat, sürecin hızlıca tamamlanmasını sağlarken aynı zamanda güvenliğin de üst seviyede tutulmasını sağlıyor.

Bahsi geçen hizmetler içerisinde yer alan asansörlü taşımacılık, özellikle yük asansörüne yer verilmeyen binalarda çözüm niteliği taşıyor. Portatif bir şekilde kurulan asansör yardımıyla eşyaların ilgili daireye ulaştırılmasını sağlayan hizmet, bu çerçevede güvenlik ve hız hususlarına da önem vermeyi sağlıyor. Aynı şekilde tüm bu hizmetler dahilinde alabileceğiniz sigortalı taşımacılık desteği, ekstra önlem konusunda yardımınıza koşuyor. Oluşabilecek maddi zararların telafi edilmesini sağlayan hizmet, böylelikle çok daha stressiz bir süreç yaşamayı mümkün hale getiriyor.

FİRMAMIZIN PAKETLEME ESNASINDA ÇEKTİĞİ RESİMLER

1 Adet Yorum Var, Ardahan Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Ardahan Evden Eve Nakliyat   31-10-2018

Ardahan Evden Eve Nakliyat firmanızın gerçekten kaliteli ve işini önem veren işini titizlik yapan bir firmadır. Çok başarılı bir taşıma işlemi gerçekleşti. Ardahan'dan Göle ilçesine sağlam birşekilde taşındık herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp ve zarar görmeden teslim ettiler çok teşekkür ederim söz verdikleri gününde ve saatinden gelip eşyalarımı aldılar çok daha hızlı ve sorunsuz geçti. Herkese tavsiye ederim işlerini dedikleri gibi çok severek yapıyorlar. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutup bizi memnun ettiğiniz için teşekkür ederim. Sizleri de başarının devamını dilerim.