Ardahan Milli Nakliyat
Şehir Ardahan
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Vali Hurşit Bey Sk. No:13-B, Kaptanpaşa Mahallesi, Merkez/Ardahan
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 18 Temmuz, 2018 Çarşamba

Ardahan Milli Nakliyat adresinize gelerek tüm hazırlıkların yerinde yapılmasını üstlenecektir. Başvuru işleminizin yapılmasının ardından yapmış oluğumuz görüşme neticesinde eşyalarınızın büyüklüğünün tespiti ve taşınacak olan mesafenin öğrenilmesi için ücretsiz ekspertiz ekiplerimiz görevlendirilecektir. Zaman kaybetmemek nakliyat hizmetinde önemli bir konudur. Bunun içinde biz firma olarak tüm çalışmalarımızı kalite ve hız yönünden değerlendiririz. Zamandan kazanmak sizin için önemli olduğu kadar bizim içinde önemlidir. Siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek adına taşınmanın da her anının planlamasını yapar ve buna göre hareket ederiz

EŞYALARINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİ

Eşya toplarken önce kırılma riski fazla olan eşyalara öncelik veririz. Bunun içinde özenli bir paketleme işlemi gerçekleştirilerek kırılacak eşyanın belirlenmesini sağlarız. Yoğun bir şekilde çalışan firmamız yalnız Ardahan değil tüm Türkiye’ye sıkıntısız nakliyat hizmeti sağlamaktadır. Tüm araçlarımız online olarak takip sistemiyle kontrol altındadır ve sürecin başından sonuna nasıl olması gerekiyorsa hepsi en ince ayrıntısına kadar ele alınır.

Nakliyat hizmetinde Ardahan Milli Nakliyat olarak asansörlü taşımacılığı tercih ederiz. Bu sayede güvenli bir yolculuk süreci geçirilmiş olacaktır. Eşyalarınız eski yerinden alınırken ve yeni yerine çıkarılırken herhangi bir şekilde sorun çıkmaması sağlanmış olacaktır. Nakliyat hizmetinde teknolojinin kullanılması önemli bir konudur. Bunun içinde biz öncelikli olarak güvene dayalı bir hizmet veririz. Taşımacılığın her şey dahil güvenli ve daha az insan gücüyle yönetilmiş olması önemli bir konu. Çünkü bu hizmetin aynı zamanda yorucu olduğu da bilinir. Süreç içerisinde ne kadar dikkatli olunursa profesyonelliğiniz de o kadar öne çıkmış olacaktır. Olarak biz profesyonelliğimizi çalışma stilimize ve kullanmış olduğumuz malzeme ve ekipmanlarımıza borçluyuz.

Ardahan Milli Nakliyat olarak sektörde her zaman profesyonel işler yürüttük ve bunun içinde rakiplerimiz arasında kalitemiz ve fiyatlarımızla da öne çıktık. Müşteri memnuniyeti bizim için önemli bir konu bunun içinde hizmetimizi kalitemizle aynı oranda yürütürüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları