Artvin Baltaş Evden Eve Nakliyat
Şehir Artvin
Yetkili
Telefon

0 534 891 80 34

0 534 891 80 34

Adres Hasan Hüseyin Mahallesi, Merkez/Artvin
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 19 Mayıs, 2018 Cumartesi

Evden eve nakliyat sektörü içerisinde bugüne kadar bir çok tecrübeye sahip olmuş firmamız. Sizi her türlü güvence altına alarak firma garantisiyle gideceğiniz yere taşıyor. Artvin Baltaş evden eve nakliyat hizmeti olarak bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz her nakliyat işlemimizde önce güven sonra hız şeklinde bir politika izledik.

Sahip olduğumuz değer bizim sektör içerisinde çok daha kendimizden emin bir şekilde hareket etmemizi sağlamış ve bu da daha mutlu müşterilerimizin olmasına olanak tanımıştır. Artvin Baltaş evden eve nakliyat garanti ve sigortalı nakliyatın da bir diğer adıdır.

Firmamızdan hizmet alınırken başlatılacak süreç ile ilgili size geniş bilgilendirme yapılır. Bunun için bizimle iletişime geçmenizle birlikte müşteri temsilcilerimiz adres bilgilerinizi alarak sizi yerinizde ziyaret eder. Bu ziyaretin ana nedeni tamamen sağlıklı bir sürecin oluşturulması ve de nakliyat fiyatlarının belirlenmesi içindir.

Müşteri hizmetleri numaramızdan bize ulaşmanız neticesinde görevlendirilen ücretsiz ekspertiz ekibimiz eşyanızın bulunduğu konum ve eşyanın büyüklüğünü değerlendirecektir. Bu değerlendirme neticesinde olası tüm riskler göz önünde bulundurularak taşımanın nasıl yapılması gerektiği konusunda size sağlıklı bilgiler verilir.

Eğer ki daireniz yüksek kattaysa ve asansör kurulumuna müsaitse bu durumda size asansörlü hizmet verilecektir. Bu hizmetin en önemli ayağını güvenlik oluşturmaktadır. Çünkü asansörlü nakliyat yapıldığında eşyanız bina içerisinden indirilme anında herhangi bir kazaya uğramayacaktır. Balkondan alınan eşyalarınız güçlü asansörlerimiz yardımıyla direk olarak aracımızın içerisine indirilir.

Nakliyat sektöründe riski ne kadar aza indirebilirseniz kalitenizi de o kadar artırmış olursunuz bu anlamda firmamız risklerin büyük bölümünü sıfıra indirerek evden eve nakliyat işlemlerinin de çok daha kolay olmasını sağlamıştır. Gelişen yüzüyle Artvin Baltaş evden eve nakliyat bugün taşımacılık sektöründe yükselen bir marka ve bir değer olmuştur. Yalnız Artvin değil aynı zamanda Türkiye’nin 81 iline güvenli nakliyat hizmeti sağlamaktadır.

Firmamızın hizmetleri ve araç filosu hızla gelişerek her gün yeni müşteri kitlesi oluşturmaktadır Müşteri potansiyelimizi memnuniyet çerçevesinde her geçen gün biraz daha büyüterek yolumuza devam ediyoruz.

Detaylı bilgi ve ekspertiz talebi için bize 0 534 891 80 34 ulaşabilirsiniz.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Şubemizin olduğu ilçeler

  • Merkez
  • Hopa
  • Borçka

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

  • Arhavi
  • Yusufeli
  • Şavşat
  • Ardanuç
  • Kemalpaşa
  • Murgul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları