Artvin Evden Eve Nakliyat
Şehir Artvin
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres Keçiören Mahallesi, Aydınlık Sokak, NO: 123, Daire 6
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 29 Mart, 2018 Perşembe

Profesyonel bir şekilde asansörlü taşımacılık, ofis taşımacılığı, paketleme ve sigortalı taşımacılık hizmetleri sunan Artvin Evden Eve Nakliyat, taşınma sürecinde doğabilecek ihtiyaçların karşılanmasını sağlıyor. Böylelikle çok daha sorunsuz bir sürecin yaşanmasını mümkün hale getiren firma, ayrıca hızlı ve pratik çözümler üretme konusunda da başarı sergiliyor. Asansörlü taşımacılık neticesinde hızlı bir biçimde eşyaların ilgili daireye ulaştırılmasını mümkün kılan firma, ayrıca sigortalı taşımacılık hizmetiyle de oluşabilecek maddi zararların telafi edilmesini sağlıyor. Bu çerçevede hızlı bir taşınma imkanı sunmakla kalmayan firma, aynı şekilde stressiz bir süreç yaşamanızı da mümkün hale getiriyor.

Hizmetler dahilinde yer alan paketleme desteği, özellikle hassas ve kırılabilir eşyalar adına ekstra önlem almak isteyen kullanıcıların imdadına yetişiyor. Paketlemeyle birlikte çok daha dayanıklı hale gelen eşyalar, çarpma ya da sürtme gibi olumsuz durumlardan etkilenmiyor. Hali hazırda profesyonel ekip, söz konusu durumların yaşanmamasını sağlıyor. Paketleme imkanı ise artı bir önlem almak isteyen ve böylelikle daha stressiz bir süreç yaşamak isteyenlere çözüm niteliği taşıyor.

1 Adet Yorum Var, Artvin Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Artvin Evden Eve Nakliyat   31-10-2018

Artvin Evden Eve Nakliyat gerçekten bu işi profesyonel yapıyorlar kendilerine teşekkür ediyorum. Biz evimizi, Artvin Kemalpaşa'dan Ardanuç'a aracı ile, Artvin Evden Eve nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza gösterdikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim. Eşyalarımızı gayet profesyonel ve düzgün bir şekilde taşıdılar. Ayrıca hızlı ve pratik çözümler üretme konusunda da başarılı şekilde sergilediler. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım ve işlerinde çok başarılılar son derece dürüst, güvenilir ve uygun fiyatları bir firmadır. Herkese tavsiye ederim işlerini dedikleri gibi çok severek yapıyorlar.