Astur Ankara Asansörlü Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Musa Bey
Telefon

0534 652 58 74

0534 652 58 74

Adres Bostancık Mahallesi 1579 sok no 12/A 06320 Mamak/Ankara
Email info@asturnakliyat.com.tr
Web Site http://www.asturnakliyat.com.tr
Kayıt Tarihi 9 Mart, 2018 Cuma

Sektörün lider bir firması , olanı olan Ankara nakliyat firması, 81. Tüm eşyalar pratik bir şekilde araçlara yüklenmekte ve yönlendirilmektedir. Ankara’da eve nakliyat firması, çok kısa bir süre içerisinde ekip yönlendirmektedir. Ayrıca eşyaların zarar görmemesi için onu ayarlamanızı sağlar. Sadece satıcı uzman ekipleriyle hizmet veren Ankara nakliyat firması, ofis, parça yükü ve kurumsal taşımacılık alanında destek listesi. Zaten tüm yükler, müşterilere söz verilen saat ve tarih de teslim ediyoruz. Herhangi bir gecikmenin yaşanması mümkün olup, müşteri memnuniyeti de yüksek oran da olabilir.

Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat firması, içerisinde bulunan araç modelleri içeriyor. Tüm yükler, bu araçlar taşınabilir bir şekilde adreslere ulaştırıldı. Ancak yüksek katlarda olan dairelere bağlı taşıma yönlendiricisi eşyalar zarar görüyor. Firma ise, böyle durumlar için Ankara asansörlü nakliyat hizmetini sunuyor. Asansör sistemleri temizliği tüm yükler, güvenli ive pratik bir şekilde adreslere ulaştırıldı. Ayrıca projenin daha kısa olmasını sağlayabiliyor, sözün konusu, 25. 25. Kata ulaşabiliyor. Ankara asansörlü nakliyat firması, eşya sayısının fazla olduğu, projelerin olduğu alanların geniş olduğu ve daha önce tercih etti.Bu sayede eşyalar tek seferde taşınabilir ve sürekli git gelebiliyor kalın devam ediyor.

Taşıma Ve Paketleme Süreci

Eşyası paktlenmiş mutlu müşterimiz

Taşıma uygulamalarında yanlış yapılan işlemlerden bazıları eşyalar zarar görüyor: yalnızca de paketleme işleminin yetersiz bir şekilde gerçekleştirilmesi de farklı sorunlara davet

iye çıkarıyor. Ankara asansörlü nakliyat firması ekipleri ise, paketleme uygulamalarını birinci sınıf kaliteye sahip olan paketleme ile gerçekleştirmektedir. Küçük veya büyük hiç fark etmeksizin tüm yükler en az iki kat olacak. Ayrıca taşıma işlemlerinde de eşyaların fiziki özellikleri göz önünde bulundurunuzunuz. Ankara asansörlü nakliyat firması, paketleme ve taşıma deneyimi yaşanacak olan rutin deneyim için önceden planlanmıştır. Kamyonlara yüklenen tüm araçlar, sabitlenmekte ve yolculukta etmeleri öneriyor. Bu sayede taşıma güvenliği maksimum bir kullanıcı güvenliği.

Ankara Asansörlü Nakliyat Ücretleri

Ankara asansörlü nakliyat firması müşteri memnuniyetini istiyoruz. Parça yük, Kurumsal yük Taşımacılığı Hizmetleri anı ucuzlukla Ettik Ofisindeki. Tüm müşterilere özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirilebilir. Sizde hemen Ankara asansörlü nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

3 Adet Yorum Var, Astur Ankara Asansörlü Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Astur Ankara Asansörlü Nakliyat   03-05-2018

Astur Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim etiler ekip başları Volkan Bey çok teşekkürler


Astur Ankara Asansörlü Nakliyat   09-05-2018

Biz evimizi, Ankara Çankaya'dan Yenimahalle' ye bu platform aracılığıyla, Astur nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza göster dikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim.


Astur Ankara Asansörlü Nakliyat   01-11-2018

Evimin taşınmasını Astur Nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekten de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla keyifli ve stressiz bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Astur Nakliyat olacaktır... Gerçekten sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.