Bartın Evden Eve Nakliyat
Şehir Bartın
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres Karaman Mahallesi, Cam Sokak, NO: 53, Daire: 3
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 29 Mart, 2018 Perşembe

Kullanıcıların taşıma alanında doğan ihtiyaçlarını karşılayan Bartın Evden Eve Nakliyat, uzman kadrosuyla birlikte sürecin çok daha hızlı ve güvenli geçmesine olanak tanıyor. Bu çerçevede asansörlü taşımacılık, paketleme ve sigortalı taşıma gibi konularda hizmet sunan firma, %100 müşteri memnuniyeti elde etmeye de büyük önem veriyor. Asansörlü taşımacılık desteği sayesinde yük asansörü bulunmayan binalarda çözüm sunan firma, aynı şekilde sigortalı taşıma imkanı neticesinde de ekstra önlem almayı sağlıyor. Özellikle değerli eşyalarınız adına başvurabileceğiniz sigorta desteği, oluşabilecek maddi zararın telafi edilmesi noktasında yardımınıza koşuyor. Böylelikle çok daha güvenli ve stressiz bir sürecin yaşanmasına da imkan tanıyan firma, hali hazırda sahip olduğu uzman kadroyla birlikte oluşabilecek potansiyel sorunları ortadan kaldırmayı da başarıyor.

Sunulan hizmetler dahilinde yer alan uygun araç seçimi, özellikle eşya sayısına ve büyüklüğüne göre araç seçmeyi sağlıyor. En uygun aracın hizmetinize sunulmasından sonra ise elbette taşınma süreci hızlıca başlamış oluyor. Bu esnada aklınıza gelebilecek her türlü soruya karşı cevap bulmanızı sağlayan Bartın Evden Eve Nakliyat, yenilikçi hizmetlerden anında faydalanmanıza da imkan tanıyor.

1 Adet Yorum Var, Bartın Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Bartın Evden Eve Nakliyat   31-10-2018

Bartın Evden Eve Nakiyat firması ve ekibi son derece profesyonel ve beklediğimizden çok daha hızlı şekilde eşyalarımıza en ufak bir zarar vermeden yeni adresimize taşıdı. Mükemmel bir taşıma hizmeti bir tane bile kırık yok tam zamanında geldi ve erkenden bitti çok memnun kaldım . Çözüm üreten, işini hakkıyla yapan Hakkari Baltaş Evden Eve Nakliyat ı kesinlikle herkese tavsiye ederiz. Müşteri memnuyetini üst düzeyde tuttukları için müthiş ekibine de taşınma kabusunu güzel bir deneyime çevirdikleri için çok teşekkür ederiz.