Batman Baltaş Nakliyat
Şehir Batman
Yetkili
Telefon

0 534 891 80 34

0 534 891 80 34

Adres Yaprak Market, Cumhuriyet Mahallesi, 1501. Sk. No:4/5Merkez/Batman
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 21 Mayıs, 2018 Pazartesi

Batman Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektörü içerisinde her zaman liderliğini korumuş olan Batman Baltaş Nakliyat bugüne kadar sunmuş olduğu taşımacılık projelerinin tamamını alnını akıyla başarmıştır. Evden eve nakliyat sektörünü geniş bir alanda değerlendirmek gerekiyor. Bunun içinde özellikle şehirler arası nakliyat hizmetinde her zaman daha dikkatli hareket etmek gerekiyor.

Batman Baltaş Nakliyat şehirler arası evden eve nakliyat hizmetiyle güven ve sorumluluklarını ispat etmiş sektördeki en güçlü markaların başında gelir. Doğru taşımacılığın temelinde planlı çalışmak yatar. Planlı çalışma firmamız tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Eşyaların taşınmadan önceki her türlü pozisyonu en doğru şekilde değerlendirmesi gerekiyor. Gidecek mesafe, taşınacak eşyanın hassasiyeti, boyutları gibi ayrıntılar özenli bir şekilde planlanmalıdır.

Nakliyat firmalarının taşıma hizmeti verirken mutlaka kurumsal yapıda olması gerekiyor. Bu anlamda alınması gereken özel izin belgeleri olan K1-K3 şehir içi ve şehirler arası nakliyat belgelerinin bulunması gerekiyor.

Batman Baltaş Nakliyat taşımacılık sektörü içerisinde çok uzun zamandan bu yana hizmet vermekle birlikte deneyimlerini de müşterilerine sorunsuz bir şekilde aktarmıştır. Kaliteli bir nakliyat hizmeti almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Nakliyat araçlarımızın tamamı eşya taşımak için özel olarak dizayn edilmiştir. Olası kaza ve risklere karşında araçlarımız çelik kasalı olarak dizayn edilmiştir. Gereken taşıma koşullarını yerine getirerek eşyalarınız araçlarımıza iyi şekilde istiflenmesi ile eşyalarınız araca yüklendikten sonra araç seyir halinde iken kesinlikle eşyanıza zarar gelmesi engellenmiş olur.

Taşınma işlemi sırasında evinize ya da ofisinize gelen çalışanlarımız öncelikli olarak monteli olan eşyaların demontesini gerçekleştirecektir. Bu demonte işlemi sonrasında mobilyalar ayrı bir şekilde paketlenip ambalajlanarak güvenli nakliyat için hazır hale getirilecektir. Paketleme eşya taşıma sırasında en önemli konuların başında geliyor. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde paketlediğiniz zaman riskleri de ortadan kaldırmış olacaksınız.

Batman Baltaş Nakliyat eşya taşıma işleminde % 100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiştir. Verdiğimiz hizmetle birlikte eşyalarınızı en hızlı şekilde gidecekleri yere ulaştırarak nakliyatın sizin sırtınızda bir yük olmasını önleyecektir.

Detaylı bilgi ve ekspertiz talebi için bize 0 534 891 80 34 ulaşabilirsiniz.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Şubemizin olduğu ilçeler

  • Merkez
  • Kozluk

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

  • Sason
  • Beşiri
  • Gercüş
  • Hasankeyf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları