Batman Nakliyat Firmaları
Şehir Batman
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Bahçelievler Mahallesi, Turgut Özal Blv. No:346, 72000 Batman Merkez
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 20 Aralık, 2018 Perşembe

Sektörün lider bir firması konumunda olan Batman nakliyat firmaları, tüm eşyaların farklı adreslere taşınmasını sağlamaktadır. Firma, Türkiye’nin 81 iline hizmet vermekle beraber, ağır yük ve hafif yük gibi pek çok eşyaya özel olarak da araç tahsis etmektedir. Batman nakliyat firmaları müşterini memnun etmek için de eşyalara zarar vermeden işlem yapmaktadır. Örneğin taşınması planlanan yükler titizlikle paketlendikten sonra araca yüklenmektedir. Yükleme sırasında da gerekli olan tüm önlemler alınmaktadır. Firma talep edilen adreslere maksimum 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Ayrıca projenin süresinde herhangi bir gecikme yaşanması da söz konusu değildir. Batman nakliyat firmaları, bölgede var olan kurumsal şirketler içinde taşımacılık desteği vermektedir.

Batman Nakliyat Hizmetleri

Beklenen kaliteyi sunan Batman nakliyat firması, parça yük taşımacılığı hizmeti vermektedir. Bilindiği gibi taşınacak olan eşya sayısı her zaman fazla olmayabilir. Böyle durumlarda koca bir araç kiralamak oldukça maliyetleridir. Ayrıca parça eşyalar için depolama alanı fazla olan tır ve kamyonun kullanılmasına gerek yoktur. Batman nakliyat firması ise, böyle durumlar için parça yük taşımacılığı hizmeti vermektedir. Özellikle de ofisler, evlerde veya şirketler kullanılan küçük eşyalar, talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde lanse edilmektedir. Firmanın diğer bir hizmeti ise, kurumsal taşımacılıktır. Bu hizmet sayesinde bankaların veya devlet dairelerin adres değişikliği noktasında da araç tedarik edilmektedir. Batman nakliyat firması, hangi proje de olursa olsun, her zaman önceliği müşteri memnuniyetine vermektedir.

Batman Nakliyat Ekipleri

Batman nakliyat firmaları firması ekipleri, ürünlerin sağlıklı bir şekilde taşınabilmesi için paketleme desteği sunmaktadır. İster ev, isterse ofis eşyaları kaliteli ambalajlar ile sarılmakta ve çevresel etkenlerden dolayı zarar görmesi engellenmektedir. Ayrıca ambalajlama çalışmaları sırasında yüklerin fiziksel özellikleri de göz önünde bulundurulmaktadır. Batman nakliyat firmaları personelleri, montaj hizmetleri noktasında da oldukça başarılıdır. Yeni yaşam alanına getirilen her bir parça, hassasiyet ile kurulmaktadır. Ayrıca taşıma öncesinde yapılan ürün analizi sayesinde de, hangi yükün hangi araç ile taşınması belirlenmektedir. Bu sayede de işlemlerin daha kolay bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır.

Batmak Nakliyat Firmaları Fiyatları

Taşınması planlanan eşyaların sayısı ve tonajına göre değişen Batman nakliyat firmaları fiyatları, firma tarafından yapılan indirimler sayesinde düşürülmektedir. Özellikle de şehirlerarası taşımacılık hizmetleri piyasa şartlarına göre daha makul rakamlar ile verilmektedir. Batman taşımacılık bünyesinde bulunan araçlar ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahiptir. Bu sayede de işlem maliyetleri düşürülmektedir. Sizde hemen Batman taşımacılık firmasının müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Araç talepleriniz veya fiyat bilgisi için destek hattını arayabilir ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

 

Batman taşımacılık Ofisleri

  • Beşiri evden eve taşımacılık
  • Gercüş evden eve taşımacılık
  • Hasankeyf evden eve taşımacılık
  • Kozluk evden eve taşımacılık
  • Merkez evden eve taşımacılık
  • Sason evden eve taşımacılık

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları