Bilecik Milli Asansörlü Nakliyat
Şehir Bilecik
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Dedeoğlu Cd. No:28-B, Gazipaşa Mahallesi, Merkez/Bilecik
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 21 Temmuz, 2018 Cumartesi

Nakliyat sektörü içerisinde sağlamış olduğumuz katkı ve desteğin yanı sıra aynı zamanda uygun fiyat farkımızla da dikkatleri üzerine çeken firmamız sektörün en gelişen firmaları arasındaki yerini almıştır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için kaliteli ve de modern taşıma anlayışını benimseyerek uygun çözümler geliştiririz.

Nakliyat hizmetinde uygun fiyatların olması elbette ki müşteri memnuniyetini artırmış ve daha fazla tercih edilir konuma da yükseltmiştir. Biz bize duyulan görevin farkındayız ve vermiş olduğumuz hizmette önce kalite sonra güven olarak ilerledik. Güveni kazanmanın en önemli yöntemi ise yaptığınız işi profesyonelliğe çevirmektir. Firmamız bu anlamda uzman bir nakliyat hizmeti sağlayarak siz değerli müşterilerimize sorunsuz ve sıkıntısız bir nakliyat süreci sağlamaktadır. Bize duyulan güven neticesinde her zaman ilklerden olmayı başardık ve bu ilklerden olmamız da hizmetlerimizin çeşitliliğinin artmasına neden olmuştur.

Firmamız eşyalarınızın taşınma süreci içerisinde dikkatli bir şekilde hareket ederek gerekli önlemlerinde alınmasını sağlayacaktır. Bunun için paketleme ve ambalajlamaya büyük önem veririz. Ambalajlama eşya taşıma hizmetinde mutlaka dikkat edilmesi gereken bir konudur ve eşyalar iyi bir şekilde paketlendiğinde sorunsuz bir süreçte gerçekleştirilmiş olacaktır.

Bilecik Milli Asansörlü nakliyat firmamız son model araçlarıyla birlikte aynı zamanda asansörlü taşımacılık hizmeti de sağlamaktadır. Asansörlü nakliyat taşımacılık işlemlerinin hızlı gerçekleştirilmesi ve bir an önce yeni adrese ulaşılabilmesi için önemlidir.Bu yöntem sayesinde eşyalarınız güvenli bir şekilde yeni adreslerine taşınmışda olacaktır.

Nakliyat hizmetine başlamadan önce vereceğimiz ekspertiz hizmeti bu sürecin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini de sağlamış olacaktır. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizle mekanın genel olarak bir tanınması sağlanacak ve eşyanın boyutları da bu süreç içerisinde incelenecektir. Eşyaların büyüklüğüne ve yoğunluğuna göre aracın temini gerçekleştirilmesinin adından taşınma günü belirlenecek. Nakliyat günü geldiğinde belirlenmiş olan zaman içerisinde adresinizde olunacaktır. Aasansör sistemi, teknoloji gelişiminin en önemli göstergelerinden biri. Düzenli aşamalar içerisinde iki kez kullanılan bu sistem, eşyaları evden çıkarırken veya tekrardan eve taşırken kullanılan en garantili sistem olarak dikkat çekiyor. Böylelikle eşyalarınızı asansör sistemi ile evinize yerleştirmek, çok zorlu bir süreci kolay hale getiriyor.

1 Adet Yorum Var, Bilecik Milli Asansörlü Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Bilecik Milli Asansörlü Nakliyat   31-10-2018

Kızımın tayini nedeniyle İstanbul'dan Bilecik de bir siteye taşınmamız gerektiği için Bilecik Milli Asansörlü Nakliyat firmasını tercih ettik ve gayet başarılı ve kaliteli bir hizmet aldık hiçbir eşyamız hasar görmedi . En çok endişe ettiğimiz ise eşyaların hasar görmesiydi asansörle eşyaları bulunduğumuz kata çıkarırlarken ama yaptıkları hizmet de hiç bir sorun çıkmadan taşınma işini titiz ve tecrübeli bir şekilde tamamlayıp müşterilerinin memnuniyeti için üstün bir gayret gösteriyorlar. Eşyalarımıza taşınma sırasında bir hasar gelirse diye eşyalarımıza sigorta yaptılar , başarılı ekibi nedeniyle sorunsuz bir taşınma süreci oldu . Sizlere memnuniyetle öneriyorum .