Bilecik Nakliyat
Şehir Bilecik
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 20 Aralık, 2018 Perşembe

Nakliyat sektörüne yenililer katan Bilecik nakliyat firması, Türkiye’nin 81 iline sevkiyat düzenlemektedir. Ev, ofis ve kurumsal şirketlerde bulunan eşyaları talep edilen adreslere götüren firma, farklı birçok alanda hizmet vermektedir. Özellikle de evden eve nakliyat projeleri, kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır. Bilecik taşımacılık firması, bölgede yetişen tarım ürünleri ve canlı hayvanların nakliyesi noktasında da görev almaktadır. Uzman personel kadrosuna sahip olan söz konusu firma, saha içerisinde 7/24 hizmet vermektedir. Ülkemizin Doğu ve Güneydoğu bölgelerine de sevkiyat gerçekleştiren Bilecik nakliyat, müşteri memnuniyetini sağlamış olan firmalar arasında yer almaktadır. Bununla birlikte, taşımacılık hizmetleri, makul rakamlar ile gerçekleştirilmektedir.

 

Bilecik Nakliyat Araçları

Taşınacak olan her bir eşya farklı özelliklere sahiptir. Söz konusu bu özellikler araç seçimleri sırasında göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Bilecik nakliyat firması ise, akla gelen her yük çeşidine özel araçlar tahsis etmektedir. Ağır yük, parça yük ve hafif yüklerin çoğuna uygun araç bulunduran firma, sevkiyat işlemlerini de ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahip olan tırlar ile gerçekleştirmektedir. Bilecik nakliyat araçlarının tamamında asansör sistemleri de yer almaktadır. Bu sayede yüklerin yüksek katlara daha pratik bir şekilde çıkarılması sağlanmaktadır. Ayrıca proje maliyetinin düşmesini sağlayan tır ve kamyonların depolama alanları da bir hayli geniştir. Maddi açıdan değerli olan eşyalar için hem sigortalı araç, hem de ekspertiz güvencesi de sağlanmaktadır.

 

Şehirlerarası Nakliyat

Bilecik şehirlerarası nakliyat firması, Türkiye içerisinde yer alan tüm bölgelere hizmet vermektedir. Firmanın alanında uzman ekipleri, eşyaları dikkatli bir şekilde paketledikten sonra araca yüklemektedir. Uzun yolculuklar sırasında yaşanabilecek olan sorunlar için de her türlü önlem alınmaktadır. Ayrıca birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile paketlenen eşyaların zarar görme riskleri de ortadan kaldırılmaktadır. Bilecik şehirlerarası nakliyat ekipleri, montaj ve depolama alalarında da destek sağlamaktadır. Taşınan tüm yükler, ekipler tarafından yeni yaşam alanına çıkartılmakta ve uygun bölgelere monte edilmektedir. Bilecik şehirlerarası nakliyat, parça ve küçük yükler için de adresinize ekip yönlendirmektedir. Bu gibi durumlarda da yükleriniz paketlenmekte ve sevkiyata hazır bir hale getirilmektedir.

Bilecik Şehirlerarası Nakliyat Ambarı

Kurumsal bir hizmet anlayışına sahip olan Bilecik nakliyat firmasının merkezi Ankara’da bulunmaktadır. Sevkiyat işlemleri, bu merkez üzerinden yönlendirilmektedir. Ayrıca firmanın ambarı da yine Ankara’da yer almaktadır. Taşımacılık ve nakliyat ücretleri bakımından da gayet makul rakamlar ile hizmet verilmektedir. Bilecik nakliyat firması sayesinde küçük ve büyük tüm yüklerinizi istediğiniz adreslere gönderebilirsiniz. Hemen firma ile iletişime geçebilir ve teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

 

Hizmet Bölgeleri

  • Bozüyük evden eve nakliyat
  • Gölpazarı evden eve nakliyat
  • İnhisar evden eve nakliyat
  • Merkez evden eve nakliyat
  • Osmaneli evden eve nakliyat
  • Pazaryeri evden eve nakliyat
  • Söğüt evden eve nakliyat
  • Yenipazar evden eve nakliyat

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları