Bingöl Uzmanlar Nakliyat
Şehir Bingöl
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres İnönü Mahallesi, Genç Caddesi. No:74 Merkez/Bingöl
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site http://bingoluzmanlarnakliyat.com
Kayıt Tarihi 13 Mart, 2018 Salı

Evden eve nakliyat, iş yeri taşıma, eşya taşıma ve sigortalı taşımacılık gibi tüm konularda çözümler sunan Bingöl Uzmanlar Nakliyat, yılların verdiği deneyim ile hareket ediyor. Müşteri memnuniyetinin her daim en yüksek seviyede tutmaya özen gösteren firmamız, bunun için her gün düzenli bir şekilde çalışıyor ve sizden gelen istekleri göz önünde bulundurmayı ihmal etmiyor.

Değişen yaşam koşulları ve ortaya çıkan ihtiyaçlar gibi nedenlerden ötürü pek çok insan yeni bir eve taşınmak isteyebiliyor. Bu noktada devreye giren firmamız ise taşınma işlemlerinin pratik bir biçimde tamamlanmasına imkan tanıyor. Özellikle taşınma aşamasında eşyalarınızın zarar görme olasılığı bulunuyor. Profesyonel ekibimiz ise taşınma sırasında doğan potansiyel sorunları önceden çözerek herhangi bir riskin oluşmasını engelleyerek taşınmanızı sağlıyor.

Hizmetlerimiz dahilinde yer alan sigortalı taşımacılık ile güvenlik seviyesini çok daha üst düzeye çıkarabilirsiniz. Eşyalarınız adına yapılan sigortalı işlemleri, olası bir sorun sonrasında maddi zarara uğramanızı engelliyor. Zararın telafi edilmesi hususunda devreye giren sigorta, bir nevi stressiz bir taşınma süreci geçirmenizi mümkün hale getiriyor.

1 Adet Yorum Var, Bingöl Uzmanlar Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Bingöl Uzmanlar Nakliyat   31-10-2018

İşim nedeniyle Ankara'dan Bingöl'e taşınmam gerektiği için yaptığım araştırmalar ve tanıdıklarımın önerisiyle Bingöl Uzmanlar Nakliyat firmasını tercih ettim . Taşınma gerçekleşmeden önce hasar olma durumu olmasına karşın eşyalara sigorta yaparak müşterilerini ve işlerini ne kadar önemsediğini ortaya koymuştur. Ve yol boyunca hiçbir sıkıntı olmadı eşyalar yeni büroma taşınırken başarılı bir hizmet gerçekleştiren ekibini tebrik ediyorum ve Sizlere Bingöl Uzmanlar Nakliyat'ı öneriyorum çünkü tecrübeli ekibiyle sizlere güzel bir hizmet vermekte olup eşyalarınızı hasarsız ilk halindeymiş gibi taşınma sunuyor.