Bitlis Baltaş Evden Eve Nakliyat
Şehir Bitlis
Yetkili
Telefon

0 534 891 80 34

0 534 891 80 34

Adres Zeydan Mahallesi, Nurullah Eren Cd. No:77 Merkez/Bitlis
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 23 Mayıs, 2018 Çarşamba

Ev taşınma işlemi sırasında sıkıntılı süreçler yaşamış olabilirsiniz. Ancak bunun en büyük nedeni doğru ve planlı çalışan bir nakliyat firması tercih etmediğiniz içindir. Bugün piyasa da adına nakliyat firması diyen ancak doğru bir nakliyat sürecinin de nasıl olması gerektiğini bilmeyen pek çok nakliyeci vardır. Üstelik bunların piyasanın çok daha altında fiyatlarla insanlara yaklaşıyor olmaları da profesyonelliklerinden şüphe edilmesini gerektiriyor.

Evden eve nakliyat süreci yorucu, stresli ve heyecanlı bir işlemdir. İşin yorucu tarafında biz stres tarafında siz olduğunuzu biliyoruz. Bunun için firmamız Bitlis Baltaş evden eve nakliyat teknolojinin her türlü imkanlarını seferber ederek kullanmaya çalışmıştır. Bunun için hizmet portföyümüzde bulunan asansörlü nakliyat sürecin yorucu olmasını da yarı yarıya indirmiştir. İşin stres tarafı ise bizim sayemizde kontrol altına alınacaktır. Firma olarak şeffaflığa her zaman açık olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Bunun için nakliyat sürecinin başından sonuna kadar her şeyi sizin gözünüzün önünde gerçekleştiririz. Kullandığımız malzeme ve kalitesini birebir görürsünüz ve araçlarımızın üst model olduğunu fark edersiniz.

Tüm bu faktörler bir araya getirdiğimiz zaman Bitlis Baltaş evden eve nakliyat olarak biz şunu çok iyi biliriz ki siz bizim profesyonelliğimizden ve sektördeki rakipsizliğimizden emin olursunuz. Bizim için birinci öncelik % 100 müşteri memnuniyeti bu anlamda bizden talep edilecek her türlü geliştirmelere de açık olarak hareket ederiz.

Bitlis Konforlu Evden Eve Nakliyat

Firmamız bünyesinde hizmet veren her aracımız son model ve iç dizaynı yapılmıştır. Çelik bir kasaya sahip olan araçlarımız dışarıdan gelebilecek herhangi bir darbeyi de araç içerisinde kesinlikle hissettirmez. Aracın içerisinde yerler halı kaplama ve hassas olan eşyaların konulabileceği özel bölümler vardır. Eşyanız araç içerisinde doğru bir şekilde istiflendikten sonra iyice bağlanır ve yolculuk esnasında hareket etmesi önlenmiş olur.

Biz Bitlis Baltaş evden eve nakliyat sektör içerisinde yıllarını taşımacılık işlemlerine vermiş güçlü ve köklü bir firmayız. Yukarıdaki teklif al butonundan bize ulaşabileceğiniz gibi isterseniz telefon numaralarımızdan da 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Nakliyat hizmetinde asla tatil yoktur. Bunun içinde günün her saatinde nakliyat işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştirebiliriz.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Şubemizin olduğu ilçeler

  • Tatvan
  • Merkez
  • Güroymak

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

  • Ahlat
  • Hizan
  • Mutki
  • Adilcevaz

1 Adet Yorum Var, Bitlis Baltaş Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Bitlis Baltaş Evden Eve Nakliyat   31-10-2018

Bitlis merkezden ailemin yaşadığı Hizan ilçesine taşınma durumum olduğu için arkadaşlarımın önerileri ve yaptığım kısa çaplı bir araştırma sonucu başarılı bulduğum Bitlis Baltaş Evden Eve Nakliyat firmasını tercih ettim ilk olarak taşınma sırasında eşyalar hasar görürse diye eşyalarımı sigortaladılar ve titiz bir şekilde eşyalarımı araca hasar almaması için düzgün ve dikkatli biçimde araca yerleştirerek hizmete başladılar ailemin evine taşınma işlemi yaparlarken dikkatli ve başarılı bir şekilde işlem sundular. Sizlere memnuniyetle Bitlis Baltaş Evden Eve Nakliyat fırmasını öneririm.