Bitlis Evden Eve Nakliyat
Şehir Bitlis
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

Adres Beş Minare Mahallesi, BEŞMİNARE MAH. AHMET NO: 427, Nurullah Eren Cd., 13000 Bitlis Merkez/Bitlis
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site 0536 054 33 85
Kayıt Tarihi 21 Aralık, 2018 Cuma

Taşımacılık sektöründe hizmet veren Bitlis evden eve nakliyat firması, müşterilerini memnun etmek için çeşitli indirim ve kampanyalar düzenlemektedir. Firma, ofislerde, işyerlerinde veya evlerde kullanılan tüm eşyaları talep edilen adreslerden almakta ve bu eşyaları Türkiye’nin 81 iline götürmektedir. Ayrıca taşınan eşyaların güvenliği de maksimum bir düzeyde sağlanmaktadır. Bitlis evden eve nakliyat firması, Ankara merkezli hizmet vermektedir. Araçlar bu merkez üzerinden hareket etmektedir. Ayrıca Güneydoğu Anadolu bölgesine düzenli bir şekilde taşımacılık faaliyeti yürütülmektedir. Firmanın tüm personelleri alanında uzman olmakla beraber, paketleme, montaj ve kolileme noktasında da deneyim sahibidir. Ayrıca uygulamalar sırasında en ufak bir sorunun yaşanmaması için de tüm önlemler eksiksiz bir şekilde alınmaktadır.

Asansörlü Taşımacılık

Bitlis evden eve nakliyat firması bünyesinde asansörlü araç modelleri bulunmaktadır. Kimi zaman dar sokaklar da veya girilmesi zor olan binalarda işlemler gerçekleştirmek oldukça zordur. Eşyaların bu gibi alanlara kolay bir şekilde çıkarılmasını sağlamak için asansörlü araçlar kullanılmaktadır. Bitlis evden eve nakliyat firması, kamyon ve tır modelleri sayesinde tüm yükleri güvenli bir şekilde taşımaktadır. Ayrıca firma tarafından projeye uygun bir şekilde de araç tahsis edilmektedir. Örneğin eşya sayısının fazla olması halinde depolama alanı fazla olan tır modelleri tercih edilmektedir. Firma, parça yük taşımacılığı ve şehir içi taşımacılık hizmetleri için de farklı çözümler geliştirmektedir.

 

Ürün Güvenliği

Taşıma sırasında eşyalara zarar gelmemesi açısından çeşitli önlemler alınmaktadır. Bu önlemlerin ilki paketleme işlemleridir. Tüm yükler, en az iki kat olacak şekilde paketlenmekte ve gerek görüldüğü taktirde de kutulanmaktadır. Bitlis evden eve nakliyat firması ekipleri, montaj esnasında da eşyaların güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamaktadır. Özellikle de dolap ve masalar, uzman mobilyacılar tarafından kurulmaktadır. Taşıma esnasında da paketlerin birbirine sürtülmemesi için çeşitli iyileştirmeler yapılmaktadır. Bitlis evden eve nakliyat firması, parça yük taşımacılığı hizmetleri sırasında da eşyaların birbirine karışmasını önlemektedir. Ayrıca ürün güvenliğinin maksimum bir şekilde sağlanabilmesi için de dayanıklı ve çelik kasalı kamyonlar kullanılmaktadır. Firma müşterilerinin tüm eşyalarını ekspertiz eşliğinde sigortalamakta ve yaşanması güç olan maddi hasarlar sigorta şirketleri tarafından sağlanmaktadır.

Bitlis Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat fiyatları, eşyaların tonajına, miktarına ve götürülmesi planlanan olmaz uzaklığı. Ancak Bitlis evden eve nakliyat firması, müşterini memnun etmek için makul rakamlar ile hizmet vermektedir. İyice düşürülmektedir. Hemen hemen müşteri tarafından yapılacaktır.

Hizmet bölgeleri

  • Adilcevaz evden eve nakliyat ofisi
  • Ahlat evden eve nakliyat ofisi
  • Güroymak evden eve nakliyat ofisi
  • Hizan evden eve nakliyat ofisi
  • Merkez evden eve nakliyat ofisi
  • Mutki evden eve nakliyat ofisi
  • Tatvan evden eve nakliyat ofisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları