Bolu Baltaş Nakliyat
Şehir Bolu
Yetkili
Telefon

0 534 891 80 34

0 534 891 80 34

Adres A.101, Aktaş Mahallesi, Öney Sok. No:41 Merkez/Bolu
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 24 Mayıs, 2018 Perşembe

Bolu Evden Eve Nakliyat

Taşınma telaşı içerisine girdiğiniz zaman ilk aklınıza gelenin eşya paketlemek olduğunu biliyoruz. Çünkü insanlar eşyalarını güzel bir şekilde paketlediklerinde zarar görmeyeceklerini bilirler. Bunun içinde eşyanın korunması için kullanılan malzemelerin kaliteli olması gerekir. Ancak bir o kadar doğru paketlemenin nasıl yapılması gerektiğini bilmediklerinde aslında kaliteli bir malzeme kullanılmış olsa da eşyanın zarar görmesi muhtemel olacaktır. Bolu Baltaş nakliyat olarak biz talep edilmesi durumunda eşyaların kolilemesini yaparak nakliyat sırasında en doğru yöntemlerle ambalajlama işlemi gerçekleştiriyoruz. Almış olduğumuz ek önlemler sayesinde güvenli bir nakliyat sürecini tamamlayarak eşyalarınızın yeni adresine ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Bolu Baltaş nakliyat paketleme konusunda tecrübeli çalışanlara sahiptir. bunun için firmamız bünyesinde bayan paketlemecilere de yer veriyoruz. Özellikle dik merdivenleri olan ve de yüksek katlarda oturan müşterilerimiz için paketleme aşaması çok daha fazla önem arz ediyor. Bu tarz konutlarda firma olarak biz asansörlü nakliyat hizmetine önem veriyoruz bunun içinde eşyalarınız balkondan ya da pencereden asansöre yüklenerek araç içerisine kadar indirilebiliyor. Bu şekilde paketleme yapılmamış olsa bile eşyanız hiçbir şekilde zarar görmüyor. Nakliyat işlemlerinde asansörlü hizmet çok önemli çünkü gelişen teknoloji zamanı da bize daha değerli kılıyor.

Asansör Olmayan Binalarda Nakliyat

Bina içerisinde asansör olmaması nakliyat süresinin de uzun olmasına neden oluyor. Dolayısıyla bu tarz konutlarda asansörlü nakliyat hizmeti bir gerekliliktir. Nakliyat firmaları genellikle yüksek katlar ve ağır eşyalar için asansörlü nakliyat önerirler bizde bunun için siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılıyoruz.

Şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyatta Bolu ve tüm ilçelerine hizmetimizi 7/24 kesintisiz bir şekilde sürdürüyor ve personellerimizin daima aktif ve dinamik olmasını tercih ediyoruz. Yapmanız gereken tek şey eşyalarınızın taşınmasını istediğiniz zaman dilimini bize belirtmektir. Nakliyat için anlaşılan fiyat dahilinde hiçbir personelimiz sizden ekstra bir ücret ödemesi talep etmeyecektir.

En Uygun Nakliyat Yöntemini Tercih Ediyoruz

Firmamız yaptığı her türlü nakliyat çalışmalarında binanın ve dairenin konumuna göre hareket eder. Bunun için nakliyat öncesinde ücretsiz ekspertiz ekiplerimiz görevlendirilir ve belirttiğiniz günde dairenin ve eşyanın tespiti için adresinize gelir.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Şubemizin olduğu ilçeler

  • Merkez
  • Gerede
  • Mudurnu

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

  • Göynük
  • Mengen
  • Yeniçağa
  • Dörtdivan
  • Seben
  • Kıbrıscık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları