Bolu Şehirlerarası Nakliyat
Şehir Bolu
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Sağlık Mahallesi, E-5 Karayolu, 15300 Bolu Merkez/Bolu
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 21 Aralık, 2018 Cuma

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine taşımacılık desteği sunan Bolu Şehirlerarası nakliyat firması, farklı yük modelleri için pratik çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Firma ev, ofis ve kurumsal şirket taşımacılığı noktasında bilgi ve tecrübe sahibidir. Özellikle de Bolu şehirlerarası nakliyat firması, kurumundan bu yana pek çok projede görev almıştır. Bu nedenle de kaide değer bir tecrübeye sahiptir. Ayrıca firmanın merkez yönetimi Ankara’da bulunmaktadır. Sevkiyatlar bu merkez üzerinden yönlendirilmekte ve tüm illere araç tahsis edilmektedir. Firma sadece alanında uzman olan personeller ile hizmet vermektedir. Bu sayede taşıma işlemleri hem kısa bir süre içerisinde tamamlanmakta, hem de en ufak bir eşyanın zarar görmesi bile engellenmektedir.

 

Firmanın Araçları

Bir nakliye işleminin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için kaliteli ve yeni teknolojiler ile üretilmiş olan araçların kullanılması gerekmektedir. Bolu Şehirlerarası nakliyat firması bünyesinde bulunan tüm araçlar, bahsi geçen tanıma uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca söz konusu bu araçların tamamı bakımlardan geçirilmektedir. Firma, tır, kamyon ve hafif ticari gibi zengin araç çeşitleri sayesinde de her yük için hizmet verebilme kapasitesine sahiptir. Bolu şehirlerarası nakliyat, parça eşyalar için küçük kamyonetlerini devreye sokmaktadır. Ağır yükler için ise, depolama alanı geniş olan tırlar tercih edilmektedir. Ayrıca tüm araçlar, Türkiye’nin olumsuz hava şartları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Bu sayede de güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan illere de sevkiyat düzenlenebilmektedir.

 

Paketleme İşlemleri

Taşıma sırasında eşyaların zarar görmesinin ilk nedeni, paketlenmemesi veya yanlış bir şekilde paketlenmesidir. Örneğin evlerde kullanılan mobilyalar hassas yüzeylere sahip olduğu için en ufak bir darbede kırılabilmektedir. Bu nedenle de gerekirse çift kat sarılması ön görülmektedir. Bolu şehirlerarası nakliyat firması ekipleri ise, paketleme işlemlerini kaliteli ve oldukça kalın olan ambalajlar ile gerçekleştirmektedir. Buna ek olarak paketlerin içerisine yerleştirilen izolasyon malzemeleri sayesinde eşyaların darbelere karşı daha sağlam olması hedeflenmektedir. Bolu şehirlerarası nakliyat personelleri, yükleme, montaj veya taşıma uygulamaları sırasında da yüklere zarar gelmesini engellemektedir. Zira firmanın kalabalık ekipleri sayesinde işlemler kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

 

Bolu Şehirlerarası Nakliyat Farkı

Bolu şehirlerarası nakliyat firmasının en önemli farkı, gelen talepleri hızlı bir şekilde karşılayabilmesidir. Firma hem saha içerisinde, hem de ofis te 7/24 hizmet vermektedir. Ayrıca ekonomik fiyatları sayesinde de yüksek oranda müşteri memnuniyeti sağlayabilmektedir. Sizde hemen Bolu şehirlerarası nakliyat ile iletişime geçebilir ve tüm eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Anlık araç ihtiyaçlarınız için de merkez ofisinden destek talep edebilirsiniz.

 

 

Hizmet Bölgeleri

  • Bolu evden eve nakliyat
  • Dörtdivan evden eve nakliyat
  • Gerede evden eve nakliyat
  • Göynük evden eve nakliyat
  • Kıbrıscık evden eve nakliyat
  • Mengen evden eve nakliyat
  • Mudurnu evden eve nakliyat
  • Seben evden eve nakliyat
  • Yeniçağa evden eve nakliyat

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları