Burdur Baltaş Evden Eve Nakliyat
Şehir Burdur
Yetkili
Telefon

0 534 891 80 34

0 534 891 80 34

Adres Çeşmedan Sokak, Çeşmedamı Mahallesi Merkez/Burdur
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 24 Mayıs, 2018 Perşembe

Burdur Evden Eve Nakliyat

Konuların güvenli bir biçimde taşınabilmesi için mutlaka bu işi bilen bir firma ile çalışmak gerekiyor. Özellikle tercih ettiğiniz firmanın kurumsal yapısı ve nakliyata nasıl baktığı önemlidir. Bizler Burdur Baltaş Evden eve nakliyat olarak taşımacılıkta damgamızı vurmuş köklü bir firmayız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde hızlı bir şekilde size yanıt vererek nakliyat talebinizi de işleme alıyoruz.

Burdur Baltaş Evden Eve Nakliyat işinde özverili ve özenli çalışan bir firmayız. Yılların tecrübesi bizi bulunduğumuz sektör içerisinde en üst sıralara kadar taşımıştır. İşimizde göstermiş olduğumuz özen aynı zamanda müşteri memnuniyeti olarak geri dönmüştür. Firmamız yılların tecrübesini güvenli nakliyatla birleştirerek şehirler arası nakliyat desteğini de söz vermiş olduğu taahhüt çerçevesinde yerine getirmektedir. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda evinize ya da iş yerinize ücretsiz ekspertiz ekiplerimiz yönlendirilerek gerekli çalışmaları başlatır. Bu hizmetimiz sırasında sizden hiçbir şekilde ekstra bir ücret talep edilmeyecektir. Burdur ya da Burdur dışına istenecek bir nakliyat çalışması için gerekli olan her türlü detay göz önünde bulundurularak süreç planlanmış olacaktır.

Asansörlü Nakliyatla Hızlı Hizmet

Özellikle yüksek katlı binalarda eşyaların güvenli bir şekilde indirilip çıkarılması için asansörlü nakliyat tercih edilir. Nakliyat işlemlerinde hiçbir zaman tesadüfe yer yoktur. Bunun için biz kalitemizi konuşturarak memnuniyeti tesadüfe bırakmayız. Teknolojinin her imkanlarını değerlendirerek eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçilir. Doğru paketleme ile birlikte eşyanızın hasar ve zarar görmemesi adına tüm önlemler alınacaktır. Asansörlü nakliyat sayesinde darbe, çizilme ve düşme asla mümkün değildir.

Burdur Baltaş Evden Eve Nakliyat şehirler arası nakliyat ya da şehir içi nakliyat hizmetinde sigortalı taşımacılık hizmeti vererek olası aksiliklerin önüne de geçecektir. İşe başladığımız andan itibaren başlayan sigorta süreci anahtar teslimine kadar devam eder. Nakliyat sırasında eşyalarınız % 100 bizim sigorta güvencemiz altında olacaktır. Sigortalı nakliyat özellikle şehirler arası nakliyat hizmetinde bir gerekliliktir. Eşya taşımanın riskli ve olası aksiliklere her zaman açık olduğunu düşünürseniz burada alınacak güvenlik önlemlerinin ne kadar yüksek olursa o kadar koruyucu olacağı da bilinmektedir.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Şubemizin olduğu ilçeler

 • Merkez
 • Bucak
 • Gölhisar

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

 • Yeşilova
 • Çavdır
 • Tefenni
 • Ağlasun
 • Karamanlı
 • Altınyayla
 • Çeltikçi
 • Kemer

1 Adet Yorum Var, Burdur Baltaş Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Burdur Baltaş Evden Eve Nakliyat   31-10-2018

Gölhisar asmalı köyünden ulaşım zorluğu nedeniyle merkeze taşınmak nedeniyle aile dostlarımızın önerisiyle Burdur Baltaş Evden Eve Nakliyat firmasını tercih ederek firma ile iletişime geçerek bir hafta sonrası belirlediğimiz saatte gelmelerini istedik ve tam saatinde gelerek ilk önce ambalajlama ve sigorta yaparak işleme öyle başladılar özenli ve dikkatli bir çalışma sağlayarak kaliteli bir hizmet sunarak ayrıyetten yeni eve taşıma işlemi gerçekleştirirken 2 kişi yukarıda kalarak eşyaları dikkatli bir şekilde annemin istediği şekil yerleştirerek muazzam bir hizmet verdiler sizlerde gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz.