Burdur Nakliyat
Şehir Burdur
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Burç Mahallesi, Atatürk Cd. No:29, 15300 Burdur Merkez/Merkez
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 22 Aralık, 2018 Cumartesi

Şehirlerarası taşımacılık sektörü, gerek maddi açıdan gerekse güvenlik açısından sorunların yaşandığı bir hizmet dalıdır. Yanlış paketlenen veya hiç paketlenmeyen eşyalar yolculuk sırasında zarar görmekte ve bir daha kullanılamaz bir hale gelmektedir. Burdur nakliyat firması ise, tüm bu sorunları pratik bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca Türkiye geneli hizmet vermekle beraber, Ankara başta olmak üzere, tüm illere de sevkiyat düzenlenmektedir. Ağır yük taşımacılığı, parça yük taşımacılığı ve ofis taşımacılığı gibi çeşitli alanlarda faaliyet gösteren Burdur nakliyat firması, ürün güvenliğine de ayrı bir önem vermektedir. Zira en ufak bir parça eşyanın zarar görmemesi için her türlü önlem eksiksiz bir şekilde alınmaktadır.

 

Eşya Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Taşıma işlemleri sırasında eşya yüzeylerine zarar gelmemesi için alınması gereken önlemler bulunmaktadır. Örneğin tüm yükler, özenle paketlenmeli ve araçların uygun bölümlerine yerleştirilmelidir. Burdur nakliyat personelleri, evlerde, ofislerde ve şirketlerde kullanılan tüm eşyaları birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlarla paketlemektedir. Paketlerin içerisine yerleştirilen köpük malzemeleri sayesinde eşyaların darbelere karşı daha dayanıklı olması sağlanmaktadır. Bilindiği gibi, yolculuk sırasında sürtülmeden dolayı paketler yırtılabilmektedir. Bu sorunun meydana gelmemesi için de tüm yükler kasa içerisine sabitlenmektedir. Burdur nakliyat personelleri, güvenliği sağlayabilmek adına gerek duyulan bilgi ve tecrübelere sahiptir. Ayrıca bu personeller, montaj, paketleme ve yükleme gibi işlemler noktasında da oldukça başarılıdır.

 

Firmanın Hizmet Alanları

Evden eve nakliyat, parça yük ve kurumsal taşımacılık gibi birçok alanda hizmet veren firma, fabrikalara özel olarak da araç tahsis etmektedir. Burdur nakliyat araçları, günümüz teknolojisinde üretildiği için, güvenliği maksimum bir düzeyde sağlamaktadır. Ayrıca farklı özelliklere sahip olan tır ve kamyon modelleri sayesinde de, tüm yükler pratik bir şekilde işlem görmektedir. Araçlarda bulunan asansör sistemleri ile de eşyalar yüksek katlara bile kolay bir şekilde çıkarılabilmektedir. Burdur nakliyat firması, montaj hizmeti de vermektedir. Ekipler, her bir eşyayı yeni yaşam alanına getiril getirmez talep edilen bölgelere yerleştirilmektedir. Ayrıca sayıca az olan yükler için de parça eşya taşımacılığı desteği sunulmaktadır.

Burdur Nakliyat Farkı

Burdur Şahoğlu nakliyat firması hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti üzerine kurgulandı. Bu anlayış gereği, tüm projeler ekonomik rakamlar ile gerçekleştirildi. Şehirlerarası taşımacılık, kargo taşımacılığı ve evden eve nakliyat hizmetleri, piyasa şartlarına göre yüzde 10 Burdur nakliyat ile iletişime geçebilir ve talep edebilirsiniz tüm adreslere araç gönderebiliyorsunuz.

 

Hizmet Bölgeleri

 • Ağlasun nakliyat
 • Altınyayla nakliyat
 • Bucak nakliyat
 • Çavdır nakliyat
 • Çeltikçi nakliyat
 • Gölhisar nakliyat
 • Karamanlı nakliyat
 • Kemer nakliyat
 • Merkez nakliyat
 • Tefenni nakliyat
 • Yeşilova nakliyat

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları