Bursa Evden Eve Nakliyat
Şehir Bursa
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres Yenişehir Mahallesi, Manolya Sokak, NO:50, Daire 2, Bursa – Merkez
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 29 Mart, 2018 Perşembe

Günümüzde yeni bir eve ya da iş yerine taşınma ihtiyacı, sıklıkla karşılaşılan bir durum haline geldi. Ancak değişen şartlar ve elbette artan ihtiyaçlar, bireysel bir şekilde taşınmayı zorlaştırıyor. Bu noktada devreye giren Bursa Evden Eve Nakliyat, gereksinim duyduğunuz hizmetlere anında kavuşmanızı sağlıyor. Asansörlü taşımacılık, paketleme, sigortalı taşıma ve ofis taşımacılığı gibi konularda uzman desteğine başvurabilir, aynı zamanda hızlıca yeni evinize ya da iş yerinize taşınma fırsatı elde edebilirsiniz. Alanında uzman ekip ile birlikte hizmet veren firma, bu çerçevede olası sorunların üstesinden gelerek çok daha rahat bir süreç yaşamanızı sağlıyor. Üstelik bu esnada ekstra güvenlik önlemleri almak isteyenlere de hitap eden firma, sigortalı taşıma hizmeti neticesinde oluşabilecek zararların telafi edilmesine olanak sağlıyor.

Bahsi geçen profesyonel hizmetler dahilinde yer alan asansörlü taşımacılık, yük asansörüne yer verilmeyen çok katlı binalarda mükemmel bir taşınma olanağına dönüşüyor. Kurulan portatif bir asansör yardımıyla ilgili daireye ulaştırılan eşyalar, güvenli ve hızlı bir biçimde naklediliyor. Bu sayede oluşabilecek sorunların da önüne geçiliyor.

BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT PAKETLEME

1 Adet Yorum Var, Bursa Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Bursa Evden Eve Nakliyat   31-10-2018

Eskişehirden eşimin işi için Bursaya taşınma durumunda olduğumuz için iş arkadaşlarımızın önerisi ve kendi çapımızda yaptığımız araştırma sonucu başarılı hizmet sunan Bursa Evden Eve Nakliyat firmasını tercih ettik ve iletişime geçerek belirediğimiz gün ve saatinde gelerek ilk olarak eşyalarımızı paketleme ve sigorta yaparak olumsuz hava şartlarına rağmen hizmetlerinde özen ve dikkatli bir şekilde araca yüklediler sorunsuz bir şekil de yeni eve varılarak hemen yukarı 3 kişi çıkarak taşınan eşyaları eşimin istediği şekilde yerleştirerek bize kaliteli işlem sunan Bursa Evden Eve Nakliyat firmasına teşekkür ederiz sizlerde gönül rahatlığıyla firmayı tercih edebilirsiniz.