Bursa Evden Eve Nakliyat
Şehir Bursa
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Altıparmak Mahallesi, Okul Cad. No:9, 16050 Osmangazi/Bursa
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 22 Aralık, 2018 Cumartesi

Farklı eşyalar ve ağır yükler, Bursa evden eve nakliyat firması tarafından profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Özelliklerde evlerde veya iş yerlerinde kullanılan mobilyalar, özenle paketlenerek araca yüklenmektedir. Firma her zaman ürün güvenliğini sağlamak adına gerekli olan tüm önlemleri almaktadır. Ankara merkezli hizmet veren Bursa evden evde nakliyat firması, sadece alanında profesyonel ekipler ile hizmet vermektedir. Paketlenen eşyaların içerisine ekstra olarak yerleştirilen köpükler sayesinde de maksimum bir güvenlik sağlanmaktadır. Ayrıca firma talep edilen adreslere araç göndermekte ve yaklaşık 2 gün içerisinde taşınması sürecini tamamlamaktadır. Bursa evden eve nakliyat firması, 7/24 hizmet vermekle beraber, Türkiye’nin 81 iline de sevkiyat düzenlemektedir.

 

Bursa Şahoğlu Nakliyat Araç Çeşitleri

Bursa evden eve nakliyat firması bünyesinde, tır, kamyon ve kamyonet gibi çeşitli araçlar bulunmaktadır. Araç sayısının fazla olması, hizmet alanlarının da genişlemesini sağlamaktadır. Özellikle depolama açısından oldukça geniş olan tırlar, asansörlü taşımacılık noktasında da ön plana çıkmaktadır. Bursa Şahoğlu nakliyat firmasının tüm taşıtları, hizmet verdiği sektöre özel olarak dizayn edilmiştir. Evden eve nakliyat ve ofis projeleri, resmi izinlere sahip olan araçlar ile gerçekleştirilmektedir. Buna ek olarak bahsi geçen tır ve kamyonlarda bulunan trafik sigortaları sayesinde de yolculuk sırasında yaşanan maddi kayıplar müşterilere yansıtılmamaktadır. Bursa evden eve nakliyat, Ankara, İzmir ve İstanbul gibi büyük şehirlere de düzenli olarak sevkiyat desteği sağlamaktadır.

 

Parça Yük Taşımacılığı

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine sağlanan parça yük taşımacılığı hizmetleri, aynı zaman da ekonomik fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir. Bursa evden eve nakliyat ekipleri, tüm yükleri adreslerden toplamakta ve firmanın depolama alanlarına götürmektedir. Bu eşyalar, depolarda belirli süreliğine muhafaza edilmektedir. Bu süreç içerisinde de eşyalara zarar gelmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Parça yükler, söz verilen tarihlerde adreslere teslim edilmektedir. Bursa evden eve nakliyat firması, aynı zamanda canlı hayvan, sebze meyve ve yöresel ürünlerin taşımacılığını da gerçekleştirmektedir.

 

Asansörlü Taşımacılık Nedir?

Yeni yaşam alanına getirilen eşyalar, dairelere çıkarılırken orantısız bir şekilde kullanılan insan gücü nedeniyle zarar görmektedir. Ayrıca her bina da, taşıma işlemlerinin rahat bir şekilde yapılmasını sağlayacak kadar geniş değildir. Bursa evden eve nakliyat firması da böyle durumlar için asansörlü taşımacılık desteği sunmaktadır. Örneğin araç arkasında yer alan bu sistem sayesinde tüm eşyalar pratik bir şekilde yüksek katlara çıkarılabilmektedir. Özellikle de ağır yükler, asansör sistemleri kullanılarak taşınmakta ve işlemlerin daha kısa bir süre içerisinde tamamlanmasını sağlamaktadır. Sizde hemen Bursa evden eve nakliyat firması ise iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmete makul rakamlar ile sahip olabilirsiniz.

 

Bursa evden eve Nakliyat Şubeleri

 • Ağlasun nakliyat
 • Altınyayla nakliyat
 • Bucak nakliyat
 • Çavdır nakliyat
 • Çeltikçi nakliyat
 • Gölhisar nakliyat
 • Karamanlı nakliyat
 • Kemer nakliyat
 • Merkez nakliyat
 • Tefenni nakliyat
 • Yeşilova nakliyat

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları