Çanakkale Evden Eve Taşımacılık
Şehir Çanakkale
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Kemalpaşa Mahallesi, 79/A, Kayserili Ahmet Paşa Cd., 17000 Çanakkale Merkez/Çanakkale
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 22 Aralık, 2018 Cumartesi

Evlerde, ofisler ve benzeri alanlarda bulunan eşyalar, nakliyat firmaları tarafından taşınmaktadır. Ancak pek çok birey taşıma işlemleri sırasında eşyalarına zarar gelmesinden şikayetçidir. Zira yanlış paketlenen yükler, uygulama sırasında maddi kayıplara neden olmaktadır. Çanakkale evden eve taşımacılık firması ise, bahsi geçen işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firma Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine hizmet vermektedir. Talep edilen adreslere maksimum 1 iş günü içerisinde ekip yönlendirilmektedir. Çanakkale evden eve taşımacılık ekipleri, uygulamadan önce ortamda bulunan her bir eşyayı özenle paketlemekte ve araca yüklemektedir. Ofis malzemeleri ve kurumsal şirket yükleri, firmanın ekipleri tarafından profesyonel bir şekilde istenilen adreslere götürülmektedir.

Şahoğlu Nakliyat Araçları

Çanakkale evden eve taşımacılık bünyesinde her yüke hitap eden araçlar bulunmaktadır. Örneğin kapalı veya açık kasa kamyonlar, tırlar ve hafif ticariler sayesinde tüm eşyalar güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Ayrıca bahsi geçen araçlarda bulunan asansör sistemleri sayesinde eşyalar pratik bir şekilde kasalara yüklenmekte ve yüksek katlara çıkarılmaktadır. Çanakkale evden eve taşımacılık firması, aynı zamanda ürün sayısına özel olarak da araç tahsis etmektedir. Örneğin fabrikalar tarafından seri imalat şeklinde üretilen yükler, depolama alanı geniş olan tırlar ile işlem görmektedir. Firma şehirlerarası taşımacılık hizmetlerini de bu tarz araçlar ile gerçekleştirmektedir. Firmanın kamyonları ise, şehir içi taşımacılık hizmetlerinde tercih edilmektedir. Tüm araçların ortak özelliği ise, ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahip olmasıdır.

Çanakkale Şahoğlu Hizmetleri

Çanakkale evden eve taşımacılık firması, parça yük veya ağır yük taşımacılığı gibi çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Firmanın uzman personelleri, her eşyayı makul yöntemler ile taşınmasını sağlamaktadır. Ayrıca banka ve devlet dairesi bulunan eşyalar gibi projeler için kurumsal taşımacılık noktasında da araç desteği sağlanmaktadır. Çanakkale evden eve taşımacılık firması, eşya sayısının az olduğu projeler için de parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir. Firma bünyesinde birden fazla araç olduğu için tüm yüklere özel destek sunulabilmektedir.

Çanakkale Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

Çanakkale evden eve taşımacılık personelleri, taşınması planlanan eşyaları dikkatli bir şekilde incelemektedir. Bu incelemeler sonrasında müşteriye fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca söz konusu fiyatlar oldukça ekonomik olmakla beraber, müşterilere özel indirim ve kampanyalarda yapılmaktadır. Çanakkale evden eve taşımacılık firması, sektöre oran daha ucuz bir hizmet sunmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için hemen firma ile iletişime geçebilir ve tüm eşyalarınızı Türkiye’nin çeşitli illerine gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Hizmet Bölgeleri

 • Ayvacık evden eve nakliyat
 • Bayramiç evden eve nakliyat
 • Biga evden eve nakliyat
 • Bozcaada evden eve nakliyat
 • Çan evden eve nakliyat
 • Eceabat evden eve nakliyat
 • Ezine evden eve nakliyat
 • Gelibolu evden eve nakliyat
 • Gökçeada evden eve nakliyat
 • Lapseki evden eve nakliyat
 • Merkez evden eve nakliyat
 • Yenice evden eve nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları