Çanakkale Uzmanlar Nakliyat
Şehir Çanakkale
Yetkili
Telefon

0534 891 80 34

0534 891 80 34

Adres Cevatpaşa Mah., İnönü Cad., Arıburnu Sok. No:42
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site http://canakaleuzmanlarnakliyat.com
Kayıt Tarihi 13 Mart, 2018 Salı

Son yıllarda değişen yaşam koşulları, insanların farklı noktalarda yaşamalarını zorunlu hale getirmeye başladı. İşten dolayı taşınma gereksinimi ortaya çıkabildiği gibi yaşanılan evin ihtiyaçları karşılayamamaya başlaması gibi sorunlardan dolayı da yeni bir eve taşınmak gerekebiliyor. Bu noktada devreye giren Çanakkale Uzmanlar Nakliyat, uzman ekip desteği ve yılların verdiği deneyim ile birlikte mükemmel hizmet kalitesi sunuyor. Pratik ve hızlı olacak şekilde taşınmanızı sağlayan Çanakkale Uzmanlar Nakliyat, bu esnada güler yüzlü personel desteği sunmayı da ihmal etmiyor.

Ev taşıma ya da iş yeri taşıma, stresli bir süreç olarak görülebilir. Ancak taşınma sırasında profesyonel bir firmadan yardım almanız, söz konusu stresi azaltıyor. Nitekim Çanakkale Uzmanlar Nakliyat olarak deneyimli ekibimiz olası problemleri hızlıca çözerek stressiz bir süreç yaşamanızı mümkün hale getiriyor. Üstelik sigortalı taşımacılık desteği neticesinde değerli eşyalarınızın sigorta çerçevesinde taşınmasına da imkan tanıyoruz. Böylelikle olası bir maddi zararın telafi edilmesini sağlarken aynı zamanda sürecin çok daha rahat geçmesi de kolaylaşıyor.

Bahsi geçen tüm hizmetlerden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 Adet Yorum Var, Çanakkale Uzmanlar Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Çanakkale Uzmanlar Nakliyat   31-10-2018

İşim nedeniyle Çanakkaleye taşınmam gerektiği için hem başarılı hemde uygun olan bir nakliyat firması araştırması yaparak Çanakkale Uzmanlar Nakliyat fırmasını bularak onlarla iletişim sağlayarak belirlediğim gün ve saatte geldiler ilk olarak güler yüzlü kadrosuyla ilk önce eşyalarıma sigorta yaparak titiz bir şekilde araca yükleyerek çanakkale de ki yeni büroma varıldığın da hemen benimle iki kişi yukarı gelip taşınan eşyalarımı nasıl yerleştirmek istediğimi sorarak dizayn ederek kaliteli bir hizmet verdiler . Sizlerde hem uygun hemde başarılı olan bu firmayı tercih edebilirsiniz.