Çankırı Baltaş Nakliyat
Şehir Çankırı
Yetkili
Telefon

0 534 891 80 34

0 534 891 80 34

Adres İplik Pazarı Sk. 29, Cumhuriyet Mahallesi Merkez/Çankırı
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 26 Mayıs, 2018 Cumartesi

Çankırı Baltaş nakliyat eşyanızın zarar görmemesi adına her türlü tedbiri yerinde önceden alarak hareket eder ve olası aksiliklerin yolculuk esnasında yaşanmamasını sağlar. Tüm eşyaların taşınması aşamasında sigortalı taşımacılık yapılarak sorunsuz bir nakliyat sürecinin gerçekleştirilmesini sağlar. Sigortalanmış eşyalarınızın olası sigorta şirketi tarafından karşılanmaması gibi bir durumuna karşın firmamız güvencesi altındadır ve tüm zarar bizim tarafımızdan karşılanacaktır. Çankırı Baltaş nakliyat olarak biz nakliyat sürecinde müşterilerimizin % 100 memnuniyetini sağlayabilmek adına hiçbir ekstra masraf sizden talep etmeyiz.

Nakliyat sırasında bazı eşyalar vardır ki hassasiyet derecesi diğerlerine göre daha fazladır. Örneğin büyük bir avizeye sahipsiniz ve kırılma olasılığı yüksek. Biz bu eşyanızı en güzel şekilde paketleyip koruma altına alırız. Araçlarımız son model olmakla birlikte nakliyat için özel olarak dizayn edilmiştir. Avizeniz aracımız içerisindeki özel bölmeye yerleştirilerek nakliyat sürecinde zarar görmemesi sağlanır.

Çankırı Baltaş nakliyat olarak amacımız size tüm eşyalarınızı eksiksiz ve sağlam bir şekilde sunabilmektir.

Evimin Nakliyesi Ne Kadar Sürer?

Çankırı Baltaş nakliyat olarak nakliyat işlemlerinde güvenliğin yanı sıra aynı zamanda hıza da önem veririz. Bunun için asansörlü nakliyat hizmeti kullanarak eşyalarınızın en kısa zaman içerisinde transferini gerçekleştiririz. Ortalama 2+1 ve 3+1 daireler için nakliyat işlemi sizin yerleşmenizde dahil olmakla birlikte bir gün içerisinde tamamlanmaktadır. Eğer ki taşınacak mesafe şehirler arası nakliyat ise bu durumda süre mesafeye göre değişiklik gösterecektir.

Taşınma Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

Taşınma fiyatları belirlenirken eşyanızın çokluğuna, gidilecek mesafeye, kaçıncı katta olduğuna ve piyano vs gibi özel eşyaların olup olmamasına göre değerlendirilir ve fiyat teklifi verilirken bunlar göz önünde bulundurulur. Çankırı Baltaş Nakliyat taşınma öncesinde iletişime geçmeniz sonrasına ücretsiz ekspertiz ekiplerini evinize yönlendirerek bu durumların tespit edilip fiyat bilgisinin sunulması sağlanır.

Sizin Yapmanız Gerekenler

Taşınma öncesinde size düşen tek şey ziynet eşyalarınızı, iç çamaşırlarınızı ve değerli eşyalarınızı toparlamak olacaktır. Biz diğer tüm işlemleri sizin yerinize gerçekleştirebiliyoruz.

Personel Kadrolu Çalışanlarımızdır

Firmamız bünyesinde hizmet veren tüm personel Çankırı Baltaş nakliyat firmamızın kadrolu çalışanlarıdır. Bunun için asla dışarıdan işçi çalıştırmayız. Bu bizim ve sizin güvenliğiniz için en çok dikkat ettiğimiz hususların başında gelir.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Şubemizin olduğu ilçeler

 • Merkez
 • Çerkeş
 • Ilgaz

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

 • Orta
 • Şabanözü
 • Kurşunlu
 • Yapraklı
 • Kızılırmak
 • Eldivan
 • Atkaracalar
 • Korgun
 • Bayramören

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları