Çankırı Milli Şehirler Arası Nakliyat
Şehir Çankırı
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Şht. Üstg. Erdem Öztürk Sk. 5-A Cumhuriyet Mahallesi Merkez/Çankırı
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 25 Temmuz, 2018 Çarşamba

Evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerimizden gelen talepleri hızlı bir şekilde yanıtlayarak en uygun şekilde sürecin başlatılmasını sağlayacaktır. Firma olarak öncelikli olarak yapacağımız görüşmede kaba bir bilgi alınarak fiyat konusu belirlenmektedir. Bu işlemin ardından ise kesin bir fiyat ve sürecin ayrıntılarının aktarılması için ücretsiz ekspertiz ekiplerimiz görevlendirilir. Ekspertiz ekiplerimiz görevlendirme sırasında evinize ya da işyerinize gelerek eşyaların verilen bilgiler doğrultusunda olup olmadığının tespitini sağlar. Eğer ki verilmiş bilgi ön görüşmede verilenle aynı tutardaysa o zaman verilmiş olan ücret geçerli olacaktır. Ancak daha fazla eşyanın olması durumunda yeniden fiyat belirlenmesine geçilecektir.

Çankırı milli şehirler arası nakliyat olarak nakliyatınızı en seri şekilde ve de sıkıntısız bir biçimde tamamlamak için kolları sıvar ve gerekli çözümlerin üretilmesi için profesyonel kadromuz gerekli tespitlerin yapılmasını sağlar. Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman önceliktir ve bu öncelik sayesinde sürecin sizin lehinize ilerleyebilmesi adına her türlü fedakarlıkta yapılacaktır.

Deneyimli Personel Hizmeti

Evden eve nakliyat hizmetinde çalışan personellerimiz asansörü nakliyat hizmeti, paketleme ve daha birçok hizmette size sorunsuz bir süreç sağlayacaktır. Müşteri memnuniyeti bizim için önemli bir konu bunun içinde müşterilerimize hizmet verirken garanti veririz. Vermiş olduğumuz bu garanti nakliyatın başından başlayarak tamamlanmasına kadar devam eder. Eşyaların nakliyat sırasında zarar görmemesi için her türlü emniyet önlemi de alınmış olacaktır.

Yapılmış olan nakliyat hizmetinde her zaman ekip ruhunu ön planda tuttuk. Bunun içinde firmamız bünyesinde çalışan tüm personellerimiz aynı anda hareket eder ve birbirinin eksiklerini kapatır. Firmamız bünyesinde çalıştırılmak için seçilmiş olan her personel belli ön deneme çalışmalarından geçirilmiştir. Bunun içinde sürecin en doğru şekilde tamamlanabilmesi için personelleri eşya taşımanın başından sonuna kadar olan tüm süreç hakkında bilgilendirilir.

Garantili Nakliye Sözleşmesi

Çankırı Milli şehirler arası nakliyat tüm Türkiye’ye sorunsuz ve kusursuz biz hizmet vermektedir. Eşyalarınızın bu süreç içerisinde güvende olması için de garantili nakliyat sözleşmesi imzalanır. Bu olası nakliyat için risklerin ortadan kaldırılmasını sağlar.

1 Adet Yorum Var, Çankırı Milli Şehirler Arası Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Çankırı Milli Şehirler Arası Nakliyat   31-10-2018

Edirneden işim nedeniyle acilen Çankırıya taşınmam gerektiği için hemen nakliyat firması aramaya başladım hem uygun hemde titiz bir firma arıyordum en sonunda Çankırı Milli Nakliyat fırmasında karar vererek hemen iletişim sağladım durumumu anlattım ertesi gün sabah erkenden gelip ilk önce paketleme ve ambalajlama yaparak ardından eşyalarımın güvende olduğuna ve hasar alırsa diye sözleşme imzalandı . Ardından hemen dikkatli bir şekilde araca yüklenip yola çıkarak sorunsuz Çankırıya varıldığında hemen eşyalarımı yine dikkatli bir şekilde taşıdılar hem güler yüzlü hemde işlerini severek yapan ekibine teşekkür ederim . Sizlerde gönül rahatlığıyla firmayı tercih edebilirsiniz.