Çorum evden eve nakliyat
Şehir Çorum
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Bahçelievler Mahallesi, Bahçelievler Mh. Çamlık Cd. No:52, 19200 Merkez/Çorum
Email Uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 24 Aralık, 2018 Pazartesi

Kurumsal bir hizmet anlayışına sahip olan Çorum evden eve nakliyat firması, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine taşımacılık desteği sunmaktadır. Şuana kadar pek çok projede yer almış olan firma, mesleğin gerektirmiş olduğu bilgi ve tecrübeye de sahiptir. Evlerde, ofislerde ve şirketler kullanılan eşyalar, tamamen güvenlik önlemleri çerçevesinde taşınmaktadır. Talep edilen ilçelere maksimum 1 iş günü içerisinde ekip yönlendirilmektedir. Çorum evden eve nakliyat firması, kurumsal taşımacılık alanında da hizmet vermektedir. Ayrıca ağır tonaja sahip olan yükler, parça eşyalar ve fabrika ürünleri de yine firma tarafından işlem görmektedir. Çorum nakliyat, Ankara merkezli hizmet vermektedir. Sevkiyatlar bu merkez üzerinden yönlendirilmekte ve Türkiye’nin farklı bölgelerine lanse edilmektedir.

 

Uzman Personeller

Ev taşımacılığı noktasında her zaman sorun yaşanmakta ve yanlış yapılan işlemlerden dolayı yükler zarar görmektedir. Çorum evden eve nakliyat personelleri ise, bahsi geçen sorunlara, kalıcı çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Örneğin eşyalar, firmanın uzman ekipleri tarafından incelenmekte ve çıkan sonuçlara göre hareket edilmektedir. Tüm yükler, kaliteli ambalajlar ile paketlendikten sonra araca yüklenmektedir. Ayrıca eşyaların yolculuk sırasında hareket etmemesi için de gerekli olan önlemler alınmaktadır. Çorum evden eve nakliyat firması, tüm yükleri belli bir sıraya göre dizayn etmektedir. Özellikle de şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde kullanılan araçların depolama kapasiteleri oldukça geniştir. Bu sayede de eşyaların birbirine temas etmesi veya üst üste binmesi söz konusu değildir.

 

Parça Yük Taşımacılığı

Eşya sayısının az olduğu durumlarda verilen parça yük taşımacılığı, maliyet olarak oldukça hesaplıdır. Zira tek bir eşya ve yük için koca bir kamyon tutmak, hem zaman kaybına, hem de ağır giderlere sebep olmaktadır. Çorum evden eve nakliyat firması tarafından gerçekleştirilen parça yük taşımacılığı ile tüm eşyalar talep edilen adreslere gönderilmektedir. Ayrıca iki farklı eşyanın birbirine karışmaması için etiketleme sistemleri kullanılmaktadır. Firma hem ev, hem de ofislerde bulunan parça yükleri adreslerinizden toplamakta ve sevkiyat tarihine kadar Çorum nakliyat depolarında muhafaza etmektedir. Şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde kullanılan tır ve kamyonlarda araç takip sistemi de bulunmaktadır. Hangi yükün nerede olduğu ve ambara ne zaman ulaşacağı pratik bir şekilde anlaşılmaktadır.

 

Çorum Evden Eve Nakliyat Fiyatları

En ekonomik hizmeti sunan Çorum evden eve nakliyat firması, eşya sayısına ve götürülmesi planlanan bölgenin uzaklığına göre fiyat vermektedir. Ancak her ne olursa olsun, tüm taşımacılık faaliyetleri makul rakamlar ile gerçekleştirilmektedir. Parça yükler için de, yine çok cüzi rakamlar talep edilmektedir. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde Türkiye’nin 81 iline lanse edebilirsiniz.

 

Çorum Nakliyat Ofisleri

 • Alaca nakliyat ofisi
 • Bayat nakliyat ofisi
 • Boğazkale nakliyat ofisi
 • Dodurga nakliyat ofisi
 • İskilip nakliyat ofisi
 • Kargı nakliyat ofisi
 • Laçin nakliyat ofisi
 • Mecitözü nakliyat ofisi
 • Merkez nakliyat ofisi
 • Oğuzlar nakliyat ofisi
 • Ortaköy nakliyat ofisi
 • Osmancık nakliyat ofisi
 • Sungurlu nakliyat ofisi
 • Uğurludağ nakliyat ofisi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları