Çorum Evden Eve Nakliyat
Şehir Çorum
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres Misket Mahallesi, Okur Sokak, NO: 5, Daire: 2, Çorum - Merkez
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 29 Mart, 2018 Perşembe

Taşımacılık alanında profesyonel hizmet sunan Çorum Evden Eve Nakliyat, asansörlü taşımacılık, sigortalı taşıma, ofis taşımacılığı ve paketleme gibi konulardan imdadınıza yetişiyor. Bünyesinde yer alan uzman kadro ile birlikte birçok taşımacılık ihtiyacının anında karşılanmasına imkan tanıyan firma, aynı zamanda teknolojinin gücünden de faydalanmayı ihmal etmiyor. Bu çerçevede uygun araç seçimi ve portatif asansör gibi konularda en iyi deneyimi elde etmenizi sağlayan Çorum Evden Eve Nakliyat, aynı zamanda potansiyel sorunları belirleyerek ortadan kaldırmayı da başarıyor. Böylelikle çok daha hızlı ve sorunsuz bir süreç yaşamayı mümkün hale getiren firma, gündelik hayatınızdan ve elbette iş hayatınızdan uzak kalmadan taşınmanıza yardımcı oluyor. İş hayatından uzak kalmak, ne yazık ki beraberinde maddi zarara uğramanıza yol açabilir. Bu nedenle taşınma sürecinin bir an önce tamamlanması gerekiyor.

Bahsi geçen hizmetler içerisinde yer alan asansörlü taşımacılık, özellikle çok katlı binalarda kolaylık yaratıyor. Yük asansörünün olmadığı ya da merdivenlerin dar olduğu yapılarda devreye giren portatif asansör, uygun daireye eşyaların bir an önce taşınmasına imkan sağlıyor.

1 Adet Yorum Var, Çorum Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Çorum Evden Eve Nakliyat   31-10-2018

Yeni aldığım evin tadilat işlemleri bitince taşınmaya karar vererek nakliyat firması aramaya başladım benim için önemli olan tecrübe ve uygunluk bunlara uygun olduğuna karar verdiğim Çorun Evden Eve Nakliyat firması ile iletişime geçerek belirlediğim gün ve saat de gelmelerini rica ettim . Taşınma günü tam saatte gelerek eşyalarıma hasar gelmemesi için sigortalama yaparak bana güvence sağladılar tecrübeli kadrosuyla hemen işleme koyularak hemen araca taşımaya başladılar yeni eve varıldığında hemen benimle 2 kişi yukarı çıkarak nasıl yerleştirmek istediğimi sorarak dediğim gibi yerleştirerek kaliteli bir işlem sağladılar. Sizlere memnuniyetle tavsiye ederim firmayı.