Çorum Milli Asansörlü Nakliyat
Şehir Çorum
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Yeni Sanayi 6. Sk. No:1-B, Çepni Mahallesi, Merkez/Çorum
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 25 Temmuz, 2018 Çarşamba

Teknoloji her geçen gün hızlı bir şekilde ilerliyor ve bu sürecinde eksiksiz sürmesi için gerekli olan personel desteği sağlanabiliyor. Nakliyat insanların her zaman ihtiyacı olabilecek bir konudur bunun içinde firma olarak 7/24 hizmet anlayışını sürdürürüz. Her türlü nakliyat işlemi sıkıntısız ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilecektir. Müşterilerimizin bizimle iletişime geçmesi halinde onlara sorulacak olan ilk sorular şu şekilde olacaktır. Bunlar genel sorulardır ve her nakliyat firması bu soruların yanıtlarını almak ister. Nereden nereye taşınılacak? Taşınacak eşyanın bulunduğu evin metrekaresi? Eşyaların bulunduğu kat, nakliye aracının taşınacak eşyalara yaklaşma boyutu, eşyaların paketleme durumu gibi sorular sorularak Çorum Milli asansörlü nakliyat fiyatları kabaca belirlenmektedir.

En Uygun Evden Eve Nakliyat

Evini taşıtmak isteyen kişiler nakliyatın ne kadar sağlıklı bir şekilde ilerleyebileceğinin yanı sıra aynı zamanda da fiyatın nasıl belirleneceğini merak eder. Biz ilk görüşmede direk olarak nakliyat fiyatı vermek yerine ücretsiz bir keşif hizmeti sonrasında nasıl bir taşımacılık modeli istenilecek ise ona göre fiyatlarımızı belirleriz. Fiyatlarımız belirlenirken her zaman ekonomik çerçevede hareket edilir ve herkesin bu hizmeti alabilmesi sağlanır. Müşterilerimizin evden eve nakliyat fiyatları konusunda akıllarında beliren soruları cevapladıktan sonra en az masrafla taşınma ve Ankara Çorum arası parça eşya taşımacılığı imkânlarını kendilerine sunmaktayız. Bu kapsamda en önemli konu eşyaların paketlenmesi ve eşya asansörü kullanımı gelmektedir. Eşyaların paketlenmesi eşya sahipleri tarafından yapıldığında sigortalama işleminde uygulanacak olan teminatlar farklı boyutlarda olup, eşyaların firmamız tarafından paketlenmesi durumunda eşya sigortalama faaliyetinde uygulanan teminatlar tamamı gerçeği yansıtacaktır.

Standardın Üzerinde Taşımacılık

Firmamız Avrupa nakliye uyum yasaları çerçevesinde etkin ve teknolojik çözümler üretme konusunda öncü kuruluşlardan olup müşterilerine beklentilerinin üzerinde memnuniyet sağlayarak en hızlı evden eve taşıma faaliyetini gerçekleştirmektedir. Bunun yanında eşya asansörlerinin kullanımı, özel dizayn edilmiş kapalı kasa nakliye araçlarının kullanımı, bayan paketleme elemanlarının kullanılması eşya asansörlerinin elektrikli ve sıvı yakıtlı oluşu, Çorum Milli Asansörlü Nakliyat parça eşya taşımacılığı müşterilerimizin menfaatine olan fırsatlardır. Bu kolaylıklar sayesinde en hızlı şekilde yeni yerleşim yerinize taşınabilir eşyalarınızı bekleme süresi içerisinde depolama faaliyetlerimiz den yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları