Denizli Evden Eve Nakliyat
Şehir Denizli
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres Kirazlı Mahallesi, Papatya Sokak, NO: 50, Daire: 2, Denizli - Merkez
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 29 Mart, 2018 Perşembe

Taşınma süreçlerinin çok daha hızlı ve güvenli olmasına katkıda bulunan Denizli Evden Eve Nakliyat, aynı zamanda çok yönlü hizmetler neticesinde kolaylık sunuyor. Asansörlü taşımacılık desteği ile birlikte dar merdivenlere sahip ya da yük asansörünün bulunmadığı yapılar adına çözüm sunan firma, sigortalı taşımacılık hizmetiyle de ekstra önlem almaya yardımcı oluyor. Bu çerçevede %100 müşteri memnuniyeti sunmayı da ihmal etmeyen Denizli Evden Eve Nakliyat, uzman kadrosuyla birlikte isteklerinizi dinliyor, sorularınıza anında yanıt bulmanızı sağlıyor.

Firmanın sunduğu hizmetler dahilinde bulunan söz konusu sigortalı taşıma, özellikle değerli eşyaların bulunduğu nakliyat işlemlerinde ekstra güvenlik önlemi almayı mümkün hale getiriyor. Olası bir sorun karşısında maddi zararın telafi edilmesini kolaylaştıran hizmet, böylelikle çok daha stressiz bir süreç yaşamanıza yardımcı oluyor. Aynı şekilde paketleme hizmeti de rahatça taşınma olanağı yaratıyor. Eşyaların daha dayanıklı hale getirilmesine imkan tanıyan paketleme desteği, bu sayede problemlerin önüne geçmeyi de sağlıyor. Tüm bu hizmetler dahilinde en iyi araç seçimini de yapan firma, uygun nakil desteği neticesinde sürecin hızlıca tamamlanmasını mümkün kılıyor.

1 Adet Yorum Var, Denizli Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Denizli Evden Eve Nakliyat   31-10-2018

Benim için önemi olan zaman ve kalite aradığım kriterler sonucunda Denizli Evden Eve Nakliyat firmasında karar kılarak onlarla iletişim sağlayarak istediğim günü ve saati belirterek gelmelerini söyledim . Tam saatinde evimde oldular güler yüzlü personeliyle hemen eşyalarımı güvence sağlamak için paketleme yaparak sigorta yaptılar . Ardından hemen eşyaları araca taşımaya başladılar sonra yeni büroma yola çıkılarak yeni iş yerine varldığında hemen dikkatli ve titizlikle taşımaya başladılar. Sorunsuz bir hizmet gerçekleştirdiler. Sizlere şiddetle firmayı tavsiye ederim.