Diyarbakır Uzmanlar Nakliyat
Şehir Diyarbakır
Yetkili
Telefon

0539 867 26 36

0539 867 26 36

Adres Fırat Mahallesi Urfa Bulvarı No.162/D Dimer Plaza - Merkez - Diyarbakır
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site http://diyarbakiruzmanlarnakliyat.com
Kayıt Tarihi 13 Mart, 2018 Salı

Evden eve nakliyat, depolama, parça eşya taşıma ve ofis taşımacılığı gibi konularda hizmet veren Diyarbakır Uzmanlar Nakliyat, aynı zamanda günümüz teknolojilerinden faydalanmayı da ihmal etmiyor. Yeni nesil araç desteği neticesinde hızlı ve pratik olurken eşyaların güvenli bir biçimde taşınmasını da sağlayan firmamız, aynı zamanda profesyonel personel desteği sunuyor. Güler yüzlü ekibimiz, olası problemleri önceden bildiği gibi gerekli önlemleri alarak hata riskinin en aza indirilmesini de mümkün hale getiriyor.

Taşımacılıkta hızlı ve pratik olmak bir hayli önem taşıyor. Evinizi ya da iş yerinizi taşırken zaman kaybı yaşamanız, günlük hayatınızı olumsuz yönde etkileyebileceği gibi iş hayatınızı da sekteye uğratabilir. Nitekim bu durumlar, maddi açıdan da zarara uğramanıza yol açabilir. Diyarbakır Uzmanlar Nakliyat olarak bir an önce yeni evinize ya da iş yerinize taşınmanızı sağlıyoruz. Üstelik parça taşıma desteği de sunan ekibimiz, belli parçaların taşınmasını isteyen kullanıcıları da yarı yolda bırakmıyor.

Tüm bu hizmetlerden faydalanmak ve Diyarbakır Uzmanlar Nakliyat deneyiminden yararlanmak istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz.

1 Adet Yorum Var, Diyarbakır Uzmanlar Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Diyarbakır Uzmanlar Nakliyat   31-10-2018

Diyarbakır Uzmanlar Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma, firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik çalışanların hepsine teşekkür ederiz. Biz evimizi, Diyarbakır 'dan Çınar'a aracı ile, Diyarbakır Uzmanlar nakliyat firmasına taşıttık. Eşyalarimiza gösterdikleri itina ve özenden dolayi çok teşekkür ederim. Eşyalarımızı gayet profesyonel ve düzgün bir şekilde taşıdılar. Ayrıca hızlı ve pratik çözümler üretme konusunda da başarılı şekilde sergilediler. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım ve işlerinde çok başarılılar son derece dürüst, güvenilir ve uygun fiyatları bir firmadır. Herkese tavsiye ederim işlerini dedikleri gibi çok severek yapıyorlar.