Düzce Evden Eve Nakliyat
Şehir Düzce
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Azmimilli Mahallesi, Azim Sk. No:10, 81020 Düzce Merkez/Düzce
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 3 Ocak, 2019 Perşembe

Sektörün en köklü firmalarından biri olan Düze evden eve nakliyat, karedeniz bölgesinin tüm il ve ilçelerine sevkiyat düzenlemektedir. Firma, ofis taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı ve kurumsal yük taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Tüm projeler müşterilere temin edilen süreler içerisinde tamamlanmakta ve herhangi bir gecikme yaşanmamaktadır. Düzce evden eve nakliyat bünyesinde görev yapan tüm personeller alanında uzmandır. Bu uzmanlık sayesinde de eşyaların zarar görmemesi için de her türlü önlemi almaktadır. Ayrıca firma talep edilen adreslere maksimum 2 gün içerisinde araç ve ekip yönlendirmektedir. Düzce nakliyat, tüm yükleri kontrollü bir şekilde taşımakta ve Türkiye’nin 81 ili için sevkiyat desteği sunmaktadır. Yolculuk sırasında da herhangi bir sorun yaşanmaması için her türlü önlem alınmaktadır.

 

Nakliyat Süreci Nasıl Başlar?

Düze nakliyat personelleri, taşınması düşünülen eşyalar için detaylı incelemeler gerçekleştirmektedir. Bu incelemeler sonrasında iş planı hazırlanmakta ve projeye uygun araç modeli belirlenmektedir. Hemen ardından paketleme işlemlerine başlanmakta ve tüm eşyaların yüzeyleri en az iki kat olacak bir şekilde ambalajlanmaktadır. Düzce evden eve nakliyat ekipleri, yüklemeler sırasında da eşyaların zarar görmemesi için hassas bir tutum sergilemektedir. Tüm ambalajlar kademeli bir şekilde araçlara yerleştirilmekte ve Düzce nakliyat ekipleri tarafından dizayn edilmektedir. Yeni yaşam alanına getirilen eşyalar ise, yine kontrollü bir şekilde binalara çıkarılmaktadır. Ayrıca kullanılması acil olan eşyalara öncelik verilmektedir. Daha sonra ise Düzce evden eve nakliyat ekipleri, montaj işlemlerine başlamaktadır. Böylece tüm proje başarılı bir şekilde sonuçlandırılmaktadır.

 

Araç Modelleri

Düzce evden eve taşımacılık firması bünyesinde her yüke uygun olan araç modelleri bulunmaktadır. İster ağır yük, isterse hafif yük hiç fark etmeksizin tüm ürünler, günümüz teknolojisinde üretilmiş araçlar ile işlem görmektedir. Firma ekonomik fiyatlarla hizmet vermesinin başlıca sebebi, araçlarda bulunan düşük yakıt tüketimi özelliğidir. Düzce evden eve taşımacılık, aynı zaman da asansör sistemlerini kullanarak, eşyaların daha pratik bir şekilde yeni adreslere çıkarılmasını sağlamaktadır. Asansör sistemleri taşıma güvenliğini de arttırmakta ve ambalajlara çevresel etkenlerden dolayı darbe gelmesini de engellemektedir.

 

Düzce Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Düzce lojistik firması, akla gelen tüm yükleri taşıyabilecek bir kapasiteye sahiptir. Özellikle de şehirlerarası nakliyat hizmetleri profesyonel çözüm yöntemleri ile verilmektedir. Firmanın merkez yönetimi Ankara’da yer almakta ve tüm seferler bu merkez üzerinden düzenlenmektedir. Ayrıca Düzce lojistik, ağır sanayi ortamında kullanılan yüklerinde taşımacılığını gerçekleştirmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Bölgeleri

  • Düzce nakliyat
  • Akçakoca nakliyat
  • Cumayeri nakliyat
  • Çilimli nakliyat
  • Gölyaka nakliyat
  • Gümüşova nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları