Düzce Evden Eve Nakliyat
Şehir Düzce
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres Menekşe Mahallesi, Konar Sokak, NO: 36, Daire: 3, Düzce - Merkez
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 1 Nisan, 2018 Pazar

Yılların verdiği deneyim ile birlikte hareket eden Düzce Evden Eve Nakliyat, bu çerçevede profesyonel taşınma imkanı sunuyor. Günümüzde bireysel bir şekilde ev ya da iş yeri taşımak, ne yazık ki epey zorlu bir süreç olarak nitelendirilebilir. Bu noktada devreye giren firma, olası sorunların üstesinden gelerek rahat ve hızlı bir süreç yaşamanızı mümkün hale getiriyor. Asansörlü taşımacılık ve uygun araç seçimi gibi teknolojinin de devreye girdiği hizmetleriyle beğeni toplayan firma, %100 müşteri memnuniyeti sunmayı başarıyor.

Özellikle dar merdivenlere sahip ve eşya taşımaya müsait olmayan yapılarda çözüm niteliği taşıyan asansörlü taşımacılık, dışarıya kurulan portatif bir asansör yardımıyla eşyaların uygun daireye nakledilmesini sağlıyor. Sürecin hızlandırılmasına yardımcı olan hizmet, aynı şekilde güvenliğin de üst seviyede tutulmasını mümkün hale getiriyor.

Uzman kadro desteği neticesinde oluşabilecek problemlerin hızlıca çözülmesini de sağlayan Düzce Evden Eve Nakliyat, aynı zamanda aklınıza takılan sorulara anında yanıt bulmanıza da imkan sağlıyor. Böylelikle çok yönlü bir hizmet kalitesi sunan firma, birçok nakliyat ihtiyacının tek bir noktadan karşılanmasına olanak tanıyor.

1 Adet Yorum Var, Düzce Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Düzce Evden Eve Nakliyat   31-10-2018

Düzden Evden Eve Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma, firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik çalışanların hepsine teşekkür ederiz. Biz evimizi, Düzce den Gölyaka ilçesine aracı ile, Düzce Evden Eve nakliyat firmasına taşıttık. Eşyalarimiza gösterdikleri itina ve özenden dolayi çok teşekkür ederim. Eşyalarımızı gayet profesyonel ve düzgün bir şekilde taşıdılar. Ayrıca hızlı ve pratik çözümler üretme konusunda da başarılı şekilde sergilediler. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım ve işlerinde çok başarılılar son derece dürüst, güvenilir ve uygun fiyatları bir firmadır. Herkese tavsiye ederim işlerini dedikleri gibi çok severek yapıyorlar.