Edirne Evden Eve Nakliyat
Şehir Edirne
YetkiliMustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

AdresKaraağaç Mh. Lozan Cd. 22051 Merkez Edirne
Emailuzmanlardestek@gmail.com
Web Site--
Kayıt Tarihi3 Ocak, 2019 Perşembe
Views:
7

Ev ve ofis taşımacılığı hizmetleri sadece alanında uzman olan firmalar tarafından verilmelidir. Aksi taktirde eşyalar maddi zararlara uğrayabilir ve daha farklı sorunlar yaşanabilir. Sektörün liderliğini üstlenen Edirne evden eve nakliyat firması, tüm yükleri profesyonel bir şekilde taşımakta ve adreslere ulaştırmaktadır. Ayrıca firma bünyesinde görev yapan personeller, mesleğin şart koştuğun bilgiye ve tecrübeye sahiptir. Edirne nakliyat, Türkiye’nin 81 iline araç desteği vermektedir. Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlere haftada en az 2 kere sevkiyat düzenlenmektedir. Buna ek olarak asansörlü taşımacılık desteği sayesinde de tüm projeler maksimum 2 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Edirne nakliyat firması, müşterilerinin yüklerine zarar gelmemesi için de her türlü önlemi almaktadır.

 

Edirne Nakliyat Hizmetleri

 

Edirne evden eve nakliyat firması, başta ofis, ev ve kurumsal yük olmak üzere, çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Tonajı, büyüklüğü ve sayısı ne olursa olsun tüm yükler pratik bir şekilde taşınmaktadır. Ayrıca şehirlerarası nakliyat hizmetleri, Türkiye’nin doğu ve güneydoğu illeri için de geçerlidir. Edirne’den Hakkari’ye kadar uzanan geniş bir çözüm ağına sahip olan firma, tüm eşyaları söz verdiği tarihlerde adreslere ulaştırmaktadır. Edirne evden eve nakliyat, aynı zaman taşınan eşyaların paketlenmesi ve montaj edilmesi noktasında da hizmet vermektedir. Zira yeni katlara çıkarılan eşyalar, uzman marangoz ustaları tarafından kurulmakta ve daire içerisinde ki düzenin kısa bir sürede oturması sağlanmaktadır.

Tır Ve Kamyon Çeşitleri

 

Taşımacılık hizmetlerinde kullanılan tır ve kamyon modellerinin fiziksel özellikleri oldukça önemlidir. Eşyaların güvenliği, bahsi geçen araçların kalitesi ile doğru orantılı bir şekilde sağlanmaktadır. Edirne taşımacılık firmasının tüm araçları, yeni kasa olmakla beraber, çeşitli özelliklere sahiptir. Örneğin arka tarafta bulunan kardırgaç sistemi sayesinde paketler pratik bir şekilde kabin içerisine yüklenmektedir. Edirne taşımacılık firmasının tüm kamyonları sigortalıdır. Bu sayede yaşanan maddi hasarlı kazalar ürün sahiplerine yansıtılmamaktadır. Ayrıca Edirne evden eve nakliyat firması, ücretsiz bir şekilde ekspertiz hizmeti de sunmaktadır. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık projelerinde tercih edilen araçlar, yük sayısına ve tonajına göre belirlenmektedir. Örneğin tüm eşyaları tek bir seferde nakil etmek için depolama alanları geniş olan kamyonlar tercih edilmektedir.

 

Edirne Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 

Edirne asansörlü nakliyat fiyatları, projeden projeye göre değişkenlik göstermektedir. Ürün sayısı ve götürülmesi planlanan ilin uzaklığı, fiyatları yakından etkilemektedir. Ancak Edirne evden eve nakliyat firması müşterilerine özel kampanyan ve indirimler gerçekleştirmektedir. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Edirne Nakliyat Ofisleri

 

  • Enez evden eve nakliyat ofisi
  • Havsa evden eve nakliyat ofisi
  • İpsala evden eve nakliyat ofisi
  • Keşan evden eve nakliyat ofisi
  • Lalapaşa evden eve nakliyat ofisi
  • Meriç evden eve nakliyat ofisi
  • Merkez evden eve nakliyat ofisi
  • Süloğlu evden eve nakliyat ofisi
  • Uzunköprü evden eve nakliyat ofisi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları