Edirne Milli Asansörlü Nakliyat
Şehir Edirne
Yetkili
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 29 Temmuz, 2018 Pazar

Uzun yıllardır nakliyat sektörü içerisinde var olan firmamız geçmişindeki müşteri memnuniyetiyle dikkat çekmektedir. Eşyalarınızı bulundukları yerde hassas bir şekilde ayrıştırma yapılır ve uygun malzemeler kullanılarak paketleme işlemi gerçekleştirilir. Malzemelerin paketleme aşaması önemlidir. Bunun için her malzemeyi kendi grubu içerisine ayırarak kırılacakların daha çok dikkat edilmesi sağlanır. Her türlü hava koşullarında nakliyatınız güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yolculuğun başından sonuna kadar eşyalar taşıma ve araç içerisinde hiçbir şekilde zarar görmez. Paketleme hizmetinde kullanmış olduğumuz malzemeler birinci kalite olmakla birlikte dışarıdan gelebilecek darbelere karşın eşyanın güvenli olmasını sağlamaktadır.

Zamanında Teslimat

Edirne Milli asansörlü nakliyat olarak bizden hizmet aldığınız da hiç endişe etmenize gerek yoktur. biz size söz verdiğimiz zamanda eşyalarınızı belirttiğiniz adrese teslim ediyoruz. Bünyemizde kullanmış olduğumuz araçlarımızı tamamı son model olmakla birlikte gerekli tüm donanıma da sahiptir. işinizi özverili bir şekilde gerçekleştirerek zamanında teslimat sağlamaktayız. Firmamız yolculuk sırasında karşılaşılabilecek her türlü olumsuz durumları göz önünde bulundurarak hareket eder ve bunun içinde gerekli olan tüm önlemlerinde alınmasını sağlayacaktır.

Edirne Milli asansörlü nakliyat olarak edinmiş olduğumuz tecrübeyle yola çıkarız ve eşyanızın kapasitesi ve durumu değerlendirildikten sonra aşağı yukarı ne kadar sürede işleminde bitebileceği belirlenir.

Türkiye Geneli Nakliye

Edirne Milli asansörlü nakliyat olarak yalnız merkez ilimize değil tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz. Kaliteli hizmet ve ucuz fiyatın adı olan firmamız şehirler arası nakliyatta da her zaman fark yaratmıştır. Eşya taşıma işlemi garantili bir şekilde gerçekleştirilir ve bunun içinde sigortalı nakliyat sağlanır. Asansörlü nakliyat hizmetinin sağlamış olduğu bir çok avantaj vardır. Bunların başında yer alan zaman bu hizmetin alınmasında önemli bir paya sahiptir. bunun yanı sıra eşyalar bina içerisinde zarar görmez.

Eşya taşımacılığında taşınacak olan eşyanın sınıflandırılması önemlidir. bunun içinde taşınacak eşya ister bir ev eşyası olsun isterseniz ofis kesinlikle en doğru yöntemler tercih edilerek taşıma işlemi sonlandırılır. Taşıma alanında sorunsuz, kaliteli, hızlı ve güvenli bir nakliyat hizmeti gerçekleştirilerek başarılı bir süreç işletilmiş olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları